Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Star Ocean: Integrity and Faithlessness – Szczegóły premiery nowego jRPG od Square

Cross poniedziałek, 4 kwietnia 2016, 20:03 News

Muzyka kompozytora serii Dark Souls, projektant postaci znany ze Street Fightera, efekciarskie starcia z siedmioma grywalnymi postaciami na ekranie – znamy szczegóły premiery nowej gry twórców Valkyrie Profile w Europie. Tak, jest kolekcjonerka. Tak, jest droga.

Square Enix potwierdziło, że Star Ocean: Integrity & Faithlesness pojawi się u nas 1 lipca 2016 roku. Zapewniono nas przy tym, że do wyboru będziemy mieli dwie wersje udźwiękowienia – oryginalną japońską oraz angielski dubbing. Przy okazji pokazano, jak wyglądała będzie wersja kolekcjonerska gry:

Dostępna jest ona ekskluzywnie w sklepie Square Enix. Zarówno kupując ją, jak i preorderując zwykłą wersję gry, otrzymamy możliwość puszczenia podczas walki motywów z kultowej serii Valkyrie Profile tych samych twórców. Studio Tri-Ace zapowiada, że ma już plany na trzecią część serii, ale jej stworzenie będzie zależało od sukcesu piątej części Star Ocean – nie przędą bowiem najlepiej, a ich nowa gra ma za zadanie sprawdzić, czy z jRPG-ami ze średniej półki mają jeszcze jakiekolwiek szanse na sukces na Zachodzie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 5 kwietnia 2016, 14:26   xcd2
Grałem kiedyś w dwójkę i bardzo dobrze ją wspominam. Muszę kiedyś kupić PS4, ostatnio sporo zacnych gier wychodzi.
wtorek, 5 kwietnia 2016, 13:16   Veldrim
@OnceAThief
W Star Ocean 4 jiggle psychics zaimplementowano nawet do tyłka Reimi :P

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Lepiej późno niż wcale!

Komentarzy:
4

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z