Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wystartowało My Nintendo, nowy program lojalnościowy

spikain czwartek, 31 marca 2016, 13:16 News

My Nintendo już jest – dzisiaj na naszych smartfonach ma się też pojawić Miitomo, pierwsza niby-gra mobilna od Nintendo.

Na stronie my.nintendo.com już można się rejestrować i zbierać pieniążki. Za pieniążki dostaje się zniżki na gry. Za 100 złotych monetek można na przykład otrzymać zniżkę 40% na Splatoon. Warto więc.

Polecam klikać monety leżące koło waszego chodzącego Mii. Dodawane są do skarbonki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nintendo,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 31 marca 2016, 19:22   eustachy89
CortexXPL, dzięki za info. Straszna lipa bo w tym miesiącu kupiłem obie Bayonetty i tymi kodami teraz mogę sobie co najwyżej tyłek podetrzeć...
czwartek, 31 marca 2016, 18:06   Noobirus
@Sabi No ceny niestety nie są zbyt wesołe, ale nie jest też tak tragicznie. W tej chwili fizycznie mam na półce 5 gier (z czego jedna jest jest z DSa, bo udało mi się chwycić tanio ten unikat na Allegro), z E-Shop mam kilka gier, które miały przeceny. Teraz jednym ładowaniem konta (za 120zł) kupiłem sobie Earthbounda, Super Mario World, Fullblox (świetny!) i Bit Trip Saga. Trzeba niestety śledzić E-Shop oraz zapowiedzi, by zaplanować sobie tanie zakupy.
czwartek, 31 marca 2016, 18:06   CorteXPL
@eustachy89, Stare kody nie są już dawno nieważne, to nie jest potwierdzone info ale raczej nowe kody będą dodawane to konsol, gier i amiibo w niedalekiej przyszłości.
czwartek, 31 marca 2016, 16:47   eustachy89
Ja mam problem z kodami które są dołączane do pudełkowych wersji gier (te 16 cyfrowe) żaden nie działa, nie które po wpisaniu połowy znaków a innych nie można nawet zacząć wpisywać. Może muszę zmienić region zamieszkania żeby poszło, aktualnie mam wpisaną Polskę.
czwartek, 31 marca 2016, 15:58   Rafax011
Zrobiłem konto, ale tak naprawdę i tak nie mogę korzystać gdyż wywala mi błąd "This account could not be linked.The country of residence registered with this Nintendo Account does not match the country registered with the Nintendo Network ID.
Please try again using a Nintendo Network ID whose country matches that registered with this Nintendo Account." A na obu mam to samo - "Poland".
czwartek, 31 marca 2016, 14:57   spikain
@OnceAThief: Dzięki, poprawione.
czwartek, 31 marca 2016, 14:45   Sabi
Dużo to nie zmienia przy absurdalnych cenach na wersje tak pudełkowe jak i cyfrowe. Raz na rok trafia się promocja maks 50% a i wtedy gry kosztują po 100-120 PLN. EU E-shop ogólnie ma tragiczne promocje w porównaniu do odpowiednika zza oceanu. Zakup (N)3DSa był jednym z większych błędów, po przejściu jedynej zakupionej gry - Etrian Odyssey IV - leży i łapie kurz (pokrowiec, znaczy się).
czwartek, 31 marca 2016, 13:32   rumbur
Właśnie dzisiaj kupiłem 2ds z Mario Kart, a tutaj taka miła niespodzianka. Z tym, że ja zbieram tysiąc srebrnych na Zeldę :)

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z