Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAlan Wake´s Return nie będzie kolejną grą

Papkin sobota, 5 marca 2016, 8:46 News
Alan Wake
Alan Wake

Sprawa jest dalece bardziej prozaiczna.

Quantum Break trafi do tłoczni lada dzień, a studio Remedy potwierdziło, że część druga znajduje się w (oby niezbyt odległych) planach. Niedawna rejestracja marki Alan Wake's Return wlała w serduszka fanów pisarza nieco nadziei, sęk w tym, że nowy znak towarowy nie zwiastuje wcale kolejnej odsłony, ale... serię krótkich filmów z żywymi aktorami. Informację potwierdził w rozmowie z Kotaku UK skądinąd znany Sam Lake. Nie jest to zresztą zła wiadomość, bo też poprzedni tego typu projekt zaowocował jednym z lepszych webseriali na podstawie gier (całość polecam zobaczyć w tym miejscu).

Kiedy zatem oczekiwać pełnoprawnego sequela? Lake kluczy mówiąco  "eksplorowaniu możliwości" i zapowiada, że studio podzieli się informacjami na temat kontynuacji, gdy tylko pojawią się konkrety.

Słowem: nie mam dla Was nic ponad klasyczne "będzie kiedy będzie". Z drugiej strony "że będzie" to już całkiem niezła wiadomość, nieprawdaż?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 6 marca 2016, 14:05   CaliforniaRepublican

Ten miniserial był bardzo fajny, mroczny i klimatyczny. Czuć w nim było fascynację Twin Peaks i twórczością Stefana Króla, co jako fan i Lyncha i Kinga odebrałem z radością. Fajnie, czekam i na serial i na grę.

niedziela, 6 marca 2016, 10:16   kamilulung

Prawdaż Papkinie

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
9

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z