Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

StarCraft: Diabelski dług. Powieść z uniwersum StarCrafta już w księgarniach!

Informacja prasowa środa, 17 lutego 2016, 15:58 Info prasowe
pc

Właśnie ukazała się powieść StarCraft: Diabelski dług. Nie trzeba chyba dodawać, że wszyscy fani StarCrafta powinni już chwytać za kurtki i czapki i biec do księgarni.

„StarCraft: Diabelski dług” to książka, na którą czekali nie tylko fani świata StarCraft. Spod pióra autorki, Christie Golden, wyszły już m.in. powieści wydane pod szyldem Star Trek, saga StarCraft, trzy tytuły z serii Star Wars i kilka oryginalnych utworów fantasy; pisarka jest również namiętnym graczem World of Warcraft i stworzyła kilka powieści z tego uniwersum.

„Diabelski dług” przenosi czytelników do 2494 roku. Jeszcze pięć lat wcześniej Jim Raynor i Tychus Findlay należeli do Niebiańskich Diabłów, elitarnej jednostki marines Konfederacji, słynącej z opanowania i doświadczenia na polu bitwy. Po buncie przeciwko skorumpowanemu dowódcy jednostki obaj mężczyźni dezerterują w obawie, że zostaną niesprawiedliwie skazani i poddani „resocjalizacji”, czyli praniu mózgu. Dziś Raynor i Findlay są wyjęci spod prawa i ścigani przez zawziętego szeryfa. Życie jednak nigdy nie wydawało im się lepsze. Korzystają z wielu okazji, by okraść Konfederację, i co noc przepuszczają swoje „ciężko zarobione” kredyty w barach, lupanarach i salonach gier. Ale przed prawem – jak przed przeszłością – nie można uciec. Wcześniej czy później każdego dopadnie…

Powieść ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis, które już dziś zaprasza do lektury fragmentu książki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 17 lutego 2016, 17:32   Gavriel6

Nie pojmuje dlaczego wydawnictwa biorą się za kupowanie licencji tytułu, który jest którąś z kolei książką w serii, tak jak w tym przypadku. Ta książka jest bezpośrednią kontynuacją Heaven&039;s Devils Williama C. Dietz-a (osobiście uważam, że Diabły Niebios byłyby lepszym tłumaczeniem) i osoby, które jej nie czytały nie będą znały dokładnych wydarzeń i bohaterów pojawiających się w niej, a którzy pełnią istotną role w fabule Diabelskiego Długu. A Heaven&039;s Devils wydane po polsku nie zostało.

O autorze

Informacja prasowa

Podobne newsy

Blizzard obchodzi dwudzieste urodziny StarCrafta i rozdaje prezenty [WIDEO]

News
niedziela, 4 marca 2018

blizzard-obchodzi-dwudzieste-urodziny-starcrafta-i-rozdaje-prezenty-wideo Jednym z nich jest nowiutka skórka do Overwatcha.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
2

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z