Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGra o Tron: Sezon 6 - ´Valar Morghulis!´ [WIDEO]

Papkin poniedziałek, 15 lutego 2016, 15:57 Film, serial, animacja

Jeśli nie zdążyliście się pożegnać z sukcesywnie uśmiercanymi postaciami, HBO stwarza ku temu okazję. [UWAGA - SPOILERY!]

Trailer przedstawia należący do Ludzi Bez Twarzy rezerwuar facjat, z którego korzystała w piątym sezonie Arya. Sęk w tym, że między zmarłymi bohaterami pojawiają się także ci wciąż oddychający.

Oczywiście może to być świadoma gra obliczona na zmylenie widza, ale - jeśli należycie do grona spoilerofobów - ten akurat materiał zalecałbym sobie odpuścić.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 15 lutego 2016, 23:55   Aroniusz

itt nikt nie zmruży nawet oka, że cdaction to nie serwis o serialach, czego nie można powiedzieć o komentarzowej sekcji newsa o atomówkach >_>

poniedziałek, 15 lutego 2016, 22:55   TheSocialPlayer

Jon Snow is dead, long live Jon Stark!

poniedziałek, 15 lutego 2016, 20:49   Elano

Valar Karghulis!

poniedziałek, 15 lutego 2016, 19:54   Wcogram

@Defqon-One Aby coś pisać, zasięgnij przynajmniej informacji. Martin przekazał 2-3 producentom jak ma się jego powieść skończyć co do głównego wątku. Jak oni do tego dojdą i czy będą chcieli to już ich sprawa. Serial po ostatnim sezonie stał się przynajmniej dla mnie oddzielnym bytem.

poniedziałek, 15 lutego 2016, 19:44   Defqon-One

Przecież zabijanie bohaterów w tym serialu nie jest wcale zaskakującym zwrotem akcji. Zaskakujące właśnie by było, gdyby ktoś nie zginął. Ponieważ ściąga od Martina im się już skończyła, znając słabość hollywoodzkich wizjonerów do kręcenia chały, to pójdą oni dobrze przetartym szlakiem i w dalszym ciągu będą wyżynać obsadę, co szczerze mówiąc od 2 sezonów jest już lekko nużące.

poniedziałek, 15 lutego 2016, 17:52   JerichoHorn

Żadnych spoilerów tu nie może być - twarze dostępne w podziemiach świątyni były obrobionymi tkankami zdjętymi FIZYCZNIE z trupów zmarłych w świątyni. Więc to było takie "hahahihi umrą wszyscy, a może nie, kto to wieee". Na tym sie opiera fabuła tak naprawdę - zabijać bohaterów nie z przyczyn fabularnych, ale by wywołać efekt emocjonalny. To jak pokazywać dziecku szczeniaczka, opisywać, jaki on dobry i fajny, a potem wrzucić go w worku do rzeki. Żeby mały się popłakał.

poniedziałek, 15 lutego 2016, 17:38   Szaman

UWAGA: News zawiera lokowanie produktu.

poniedziałek, 15 lutego 2016, 17:12   yami13

@Essos
Tyrion w podniebnej celi to był ale kilka sezonów temu a nie w ostatnim.

poniedziałek, 15 lutego 2016, 17:08   kacperpppx

@2real4game Tak więc nie jest on o niczym ponieważ powoduje że rozmyślasz na temat czy i twarze mają znaczenie? czy nie? Czy umrą czy nie ? Więc twój argument jest inwalidą chociaż mój też nie jest zbyt dobrze poparty ;)

poniedziałek, 15 lutego 2016, 17:03   Essos

Też mi spoiler, John Snow został zadźgany na koniec sezonu więc nie wiem ocb, a twarz Tyriona też nie jest zaskoczeniem bo o ile dobrze pamiętam skończy zamknięty w więzieniu wykutym na ścianie klifu (wiecie takie które nie ma jednej ściany bo jest w pyte wysoko i nie da rady zwiać).

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z