Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAssassin´s Creed jako action RPG? [WIDEO]

Papkin wtorek, 2 lutego 2016, 8:16 News

Owszem, choć spin-off zagości wyłącznie na platformach mobilnych.

Identity, bo taki podtytuł ma nosić, zmierza w prostej linii na iOS-y i telefony z Androidem. Przed rozpoczęciem renesansowej (yup, znowu) bieganiny po dachach Italii samodzielnie stworzymy własnego asasyna (wybierając z czterech klas: berserkera, shadow blade'a, trickstera i złodzieja).

Tytuł autorstwa Ubisoft Blue Byte zadebiutuje na iOS-ach już 25 lutego (wcześniej był on dostępny wyłącznie w Australii i Nowej Zelandii), a poniżej możecie zobaczyć jego zwiastun.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 2 lutego 2016, 17:16   RASTAFANGAMES

Trailer spoko...o tej części w ogóle nie słyszałem...choć podobno była już dostępna wcześniej w Austaralii i Nowej Zelandii.

wtorek, 2 lutego 2016, 11:38   nieznajomy43

kiedy przeczytałem tytuł newsa pomyślałem super wreszcie Assassin w którego zagram, a potem zobaczyłem, że tylko na mobilne (znowu się nabrałem!). :) A co trailera to równie dobrze mogła by to być reklama poradni psychiatrycznej, szczególnie chodzi mi o fragment kiedy "gracz" zabija w wyobraźni tamtych ludzi oraz o fragment kiedy patrzy na swoje odbicie i widzi w nim Assassina. Ale to tylko moje odczucia :)

wtorek, 2 lutego 2016, 10:19   richter5

A jeszcze może z tydzień temu czytałem, że w krajach, w których wypuszczono ten tytuł tak dla eksperymentu, czy się wgl przyjmię... nie przyjął się, więc Ubi planowało usunąć tytuł całkowicie. Teraz nagle okazuje się, że nic z tego i próbują nam go wcisnąć i tak?
OK.

wtorek, 2 lutego 2016, 9:56   DETHKARZ

http:www.starwarsunderworld.com/2016/02/breaking-lego-star-wars-force-awakens.html wyciekł trailer LEGO SW The Force Awakens

wtorek, 2 lutego 2016, 8:58   Pecetowiec

Beznadziejny zwiastun. :v

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z