Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

LEGO Marvel´s Avengers: Zwiastun premierowy [WIDEO]

Papkin środa, 27 stycznia 2016, 8:20 News

Klockowy Iron-Man obije klockowego Hulka już w najbliższy piątek.

Czego się spodziewać? Dialogów i scenariuszy podebranych z sześciu marvelowskich filmów (poza oboma Avengersami pojawią się także wątki z dwóch obrazów z Kapitanem Ameryką, Thora i Iron-Mana 3), kilku gameplayowych nowinek (vide zmodyfikowany system walki) i ponad setki nowych postaci (w tym Stana Lee, a właściwie: Stan-Bustera).

Jeśli nie macie jeszcze dość gier z "LEGO" w tytule - służę zwiastunem. A jeśli macie... cóż, pamiętajmy, że pierwszy flirt duńskich klocków z amerykańskimi superbohaterami był bodaj najlepszą grą od TT, nuż grze uda się na nowo rozbudzić wygasłe uczucie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 27 stycznia 2016, 20:25   misterDVader

Cieszę się, że nigdy nie przestaną tego wydawać, bo na następnej generacji klocki będą już pewnie wyglądać fotorealistycznie i nie mogę się tego doczekać :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rozmawiamy Jesperem Kydem, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem muzyki do gier i filmowej.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z