Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Minecraft: Education Edition zapowiedziane. Premiera tego lata

Cross wtorek, 19 stycznia 2016, 15:23 News

Zabawa z creeperami i zombie w tle będzie uczyła czegoś więcej, niż craftingu.

Zmodyfikowana wersja Minecrafta dostosowana specjalnie do potrzeb edukacyjnych, czyli używane w 40 krajach od 2011 MinecraftEdu, zostało przejęte przez Microsoft. Jak się okazuje, firma ma wobec platformy wielkie plany - zostanie ona przekształcona w pełnoprawny produkt, Minecraft: Education Edition. Gra doczeka się premiery już tegorocznego lata (darmowy trial), a wszyscy dotychczasowi klienci MinecraftEdu otrzymają ją za darmo na rok. Education Edition jest pomyślane jako platforma, nad której rozwojem mają pracować sami nauczyciele na education.minecraft.net.

(...a skoro mówimy już o Minecrafcie, spk łoi mnie sękatym kijem przypominając, żebym napomknął "Premiera trzeciego numeru Craftera już drugiego lutego, fanpage TUTAJ". Zadowolony? To PRZESTAŃ MNIE BIĆ, ty minecraftowcu ty.)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 20 stycznia 2016, 18:20   Razorer

@arisa321
A wiesz że zrobili? W C++ napisali... i dostali spore zjeby od fanów. A wiesz czemu? Bo była napisana w C++ właśnie, co oznaczało praktycznie zerowe wsparcie dla modów. Owszem działała szybciej i na byle jakim złomie, ale bez wsparcia modów (na którym oparte są tak na prawdę teraz wszystkie LP&039;je) MC leży, pomijając kwestie edukacyjne itp.

środa, 20 stycznia 2016, 15:46   AoS

@LEYDER - zasadniczo bardzo gorąca lawa ma mniej niż 1400 stopni a w Minecrafcie wiaderka budujesz z czystego żelaza którego temperatura topnienia to 1535 stopni, więc dużym przekłamaniem nie jest, że lawę można bezpiecznie nosić w wiaderku.
Gdyby jeszcze bardziej naukowo do tego podejść, to można określić minecraftową lawę jako chemicznie kwasową bo porusza się bardzo wolno (lawa zasadowa ma prędkość 50km/h) więc jej temperatura wynosić może do 900 stopni a to pozwalałoby nosić nawet w złotym wiadrze.

wtorek, 19 stycznia 2016, 19:57   LEYDER

Minecraft wiele mnie nauczył, teraz wiem że lawę mogę bezpiecznie przenieść w wiaderku a wylanie wody o rozmiarach 1m x 1m x 1m ze schodów wieżowca może zalać pół dzielnicy. Kotletem można równie sprawnie ściąć drzewo jak i gołą ręką.
Pozbierałem trochę kamyków w parku i nie mogę się zdecydować, czy zbudować z nich domek na drzewie czy może coś metr nad powierzchnią rzeki, hmm. PS. Hmm, to oczko ;/ .

wtorek, 19 stycznia 2016, 18:38   arisa321

@Piterk95
a co byś chciał jeszcze od Minecrafta? jest już tyle kombinacji, że można się pogubić,
a przecież gracz jeszcze jest kuszony różnymi modami do gryjak dla mnie zamiast update&039;ów powinni zrobić nową grę w tej marce na zupełnie nowym silniku graficznym

wtorek, 19 stycznia 2016, 17:00   Piterk95

Dobrze, niech coś robią bo zakup minecrafta zabił jego rozwój. Ostatnie jakiekolwiek zmiany mechaniki były w listopadzie 2014, a ostatnia nowa zawartość we wrześniu 2014.

wtorek, 19 stycznia 2016, 16:05   ChozNiCK

Mogą zacząć od nauki zasad grawitacji...

wtorek, 19 stycznia 2016, 16:01   spikain

Zadowolony.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…polega na zabraniu mnie do kasyna i czytaniu razem okultystycznych książek. To ty nie wiesz?! 

Komentarzy:
6

A i tak najwięcej emocji wywołał we mnie Saper.

Komentarzy:
2

Gamingowe laptopy mają to do siebie, że ich budowa jest dość przewidywalna. Oto bowiem mocnej karcie graficznej towarzyszy dobry procesor, całość zaś jest zamknięta w dość dużej, przewiewnej obudowie. Gigabyte Aero 15 OLED YD nieco się z tego schematu wyłamuje. A przy tym zachwyca ekranem.

Komentarzy:
7

Rodzice o tym nie wiedzą, ale do jednego z domów w mojej szkole magii przyjmuję osoby głupie, ale bogate. Win-win!

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z