Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Empire: Total War w lutym

CormaC poniedziałek, 14 lipca 2008, 12:49 News
pc
Empire: Total War - logo
Empire: Total War - logo

Oficjalna strona doskonałej serii gier strategicznych Total War zdradza, że najnowsza odsłona zawita do sklepów 3 lub 6 lutego 2009.

Co ciekawe, strona główna serwisu Total War podaje datę 3 lutego, jednak przechodząc dalej widzimy informację, że gra będzie w sprzedaży od 6 lutego. Cóż, rozbieżność nie jest duża i zapewne niebawem zostanie wyprostowana. Możliwe, że jedna z dat dotyczy USA, a druga Europy.

Twórcy obiecują, że w postaci Empire dostaniemy największe i najlepsze Total War w historii - zdecydowanie jest na co czekać.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z