Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ostatnia prezentacja wideo na temat czwartego Super Smash Bros. już za tydzień

Cross środa, 9 grudnia 2015, 23:11 News

W przyszłym tygodniu reżyser gry zademonstruje nam w całej okazałości Clouda z Final Fantasy VII oraz jego mapę (Midgar). Czy pokaże też Solid Snake'a lub kogoś zupełnie niespodziewanego? 

Ostatnia prezentacja wideo dotycząca Super Smash Bros. for Wii U/for Nintendo 3DS już 15 grudnia o 23:00. Prowadzącym będzie reżyser obu gier, Masahiro Sakurai. Obecnie w kwestii programu potwierdzone są tylko detale na temat Clouda i Midgaru, ale zważywszy na to, że parę miesięcy temu Nintendo przeprowadziło dużą sondę na temat postaci do potencjalnego DLC, spodziewać możemy się jeszcze paru niespodzianek... Oby jedną z nich był powrót Snake'a z Brawla (Sakurai mówił, że chce, by wszyscy weterani serii wrócili...). Show zobaczycie na żywo TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 10 grudnia 2015, 10:44   Bonczas1

Son Goku*

czwartek, 10 grudnia 2015, 10:39   songogu

Jezu, ludzie. Weźcie zanim coś opublikujecie to dajcie koledze do przeczytania. Nie ma dnia żeby jakichś błędów w newsie nie było, to męczące jak czyta was się przez dłuższy czas.

czwartek, 10 grudnia 2015, 1:11   RaiL

"W przyszłym tygodniu dostaniemy reżyser gry zademonstruje nam w całej okazałości Clouda z Final Fantasy VII oraz jego mapę (Midgar)." Że co? xD

środa, 9 grudnia 2015, 23:35   Elano

Podobno Sakurai spija krew fanów i dlatego nadal wygląda, jak wygląda. Co do gry - kupiłem ją dwa razy i dwa razy sprzedałem. Jak zapowiedzą... "coś", to pewnie kupię trzeci. :D

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Super Smash Bros. Wii U/3DS: Bayonetta, Cloud i Corrin z Fire Emblem Fates [WIDEO]

News
wtorek, 15 grudnia 2015

super-smash-bros-wii-u3ds-bayonetta-cloud-i-corrin-z-fire-emblem-fates-wideo Odbyła się właśnie ostatnia prezentacja Super Smash Bros. na Wii U i 3DS-a. Masahiro Sakurai w szczegółach opisał Clouda (w tym jego własny stejdż, na którym przywoływać można summony z Fajnali!), pokazał Corrina z Fire Emblem Fates oraz postać, na którą wielu czekało: Bayonettę.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
0

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
13

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Po prostu – myśl. Nie tylko dziś.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z