Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAssassin´s Creed zawita do Indii i Rosji w przyszłym roku

Cross środa, 9 grudnia 2015, 13:35 News

Pierwsza część Assassin's Creed Chronicles zawiodła nas do szesnastowiecznych Chin tuż przed upadkiem dynastii Ming. Kolejne dwie pozwolą nam doświadczyć wojny cesarstwa Sikhów z Brytyjczykami oraz rewolucji październikowej - miały pojawić się już na jesieni, ale ostatecznie zagramy w nie na początku roku 2016. Nieco później cała trylogia zawita też na Vitę.

12 stycznia 2016 nastąpi premiera Assassin’s Creed Chronicles: India, Assassin’s Creed Chronicles: Russia wyjdzie zaś miesiąc później - 9 lutego. Twórcy obu gier to studio Climax, znane choćby z Silent Hill: Shattered Memories i niedawnego Assassin’s Creed Chronicles: China. Ich nowe produkcje zawitają nie tylko na cyfrowe półki PS4, pecetów i Xbox One, ale też kieszonsolek PS Vita - Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pack pojawi się jednak na handheld Sony dopiero 5 kwietnia.

Assassin’s Creed Chronicles: India każe bronić asasynowi Arbaazowi Mirowi bronić swoich przyjaciół i ukochanej przed templariuszami zaangażowanymi w wojny Sikhów z brytyjskim East India Company, zaś Assassin’s Creed Chronicles: Russia zmusi asasyna Mikołaja Orełowa do ostatniej misji w karierze - wykradzenia tajemniczego artefaktu i księżniczki Anastazji z carskich komnat spod nosów templariuszy i bolszewików.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 18 grudnia 2015, 7:37   fanboyfpsow

Szkoda że to tylko cronicols bo ja też bym zagrał w pełnoprawnego podczas Rewolucji Październikowej ale za to była by pominięta 1 wojna światowa.

piątek, 11 grudnia 2015, 15:50   Qoureno

kael694 w więzieniu na pewno ;)

czwartek, 10 grudnia 2015, 10:31   Vithar

Akurat w Rosji chętnie obejrzałbym dużą odsłonę. Tym niemniej czekam czym zaskoczą twórcy.

środa, 9 grudnia 2015, 18:01   graczznr1

Kiedy normalny? wiadomo coś?Czekam na nowego assasyna

środa, 9 grudnia 2015, 17:33   LancerPRL

"Assassin’s Creed Chronicles: India każe bronić asasynowi Arbaazowi Mirowi bronić swoich przyjaciół"

środa, 9 grudnia 2015, 15:02   kael694

W takie coś to się grało na telefonach z klawiszami

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z