Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITJust Cause 3: Jak wygląda pierwsza godzina zabawy? [WIDEO]

Papkin środa, 25 listopada 2015, 13:59 News

Tych, co to obawiali się niespiesznego zawiązania akcji, uspokajam: już w prologu Rico wskakuje na dach samolotu i niszczy co się nawinie rakietnicą. A dalej jest... cóż - nie mniej intensywnie, co zalecam zresztą sprawdzić własnoocznie. Avalanche poczuło się bowiem tak pewne swojej nowej gry, że udostępniło aż godzinę rozgrywki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 29 listopada 2015, 18:28   rahiemur

@eastclin...
...a przyszło ci do tej twojej główki, że może po prostu ktoś wszedł, obejrzał filmik i skomentował go tak jak myśli? Dzieciaczku, dzieciaczku musisz się nauczyć, że twój punkt widzenia nie jest jedynym słusznym

sobota, 28 listopada 2015, 8:52   Tzar

@East - parę osób napisało, dlaczego w JC3 nie zagra, a ty rzucasz się jak wsza na grzebieniu. Kim jesteś, żeby ludziom mówić, gdzie mają komentować?

piątek, 27 listopada 2015, 15:51   EastClintwood

Wieczna beka z ludzi którzy wchodzą na artykuł o Just Cause czy innych typowych naparzankach i rozprawiają o realizmie albo kiepskiej fabule.... serio???? Chcecie dobrej historii to grajcie w RPG albo bardziej ambitne strzelanki typu Spec Ops The Line a jak realizmu to macie symulatory. Boże kochany przecież to JUST CAUSE, no czego do cholery się spodziewać po tym tytule? Fizyki opadania wystrzelonych kul? Możecie się pochwalić, zabłysnąć wiedzą i swoimi "wyrafinowanymi" gustami gdzie indziej.

środa, 25 listopada 2015, 23:18   Priest

@rahiemur po prostu dziadziejesz ;P grając w Just Cause musisz zapomnieć o tym że fizyka działa w jakikolwiek sposób na bohatera i to czego dotyka.

środa, 25 listopada 2015, 22:44   rahiemur

Pierwsze sceny na samolocie i już mnie razi, że na bohatera nie działa pęd gdy stoi na samolocie.Opór powietrza powinien go zmieść raczej. A ten fika i strzela. Chyba się starzeje...

środa, 25 listopada 2015, 21:20   toyminator

Ładna grafika...Ale pewno odrzuci mnie tak jak Poprzednie części. Fabuła nijaka, każda misja to rozwal to albo tamto....Zagram jak będzie za darmo ;D Albo u was:P Gra typowo na parę godzinek rozwałki....

środa, 25 listopada 2015, 19:44   Tzar

Z profilu Rico wygląda tu jak Angry Joe. :) Taką rozpierduchę zrobił, ale nie polała się nawet jedna kropli krwi. Pewnie cały budżet wydano na wybuchy.

środa, 25 listopada 2015, 19:42   EastClintwood

Ale misja z dostarczeniem skutera.... po prostu tragedia. Typowy fetch quest, nie powinno się takiego ścierwa pchać do gry AAA.

środa, 25 listopada 2015, 19:38   EastClintwood

Swoją drogą - kocham Just Cause za to że trójka jest znów w pięknej, słonecznej, kolorowej i sielankowej lokacji. Ostatnio jest moda na szarobure gry w brzydkich settingach. Na pohybel!

środa, 25 listopada 2015, 19:36   EastClintwood

"Rosa Manuela - Populist leader" haha normalnie Beata Szydło XD

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Just Cause 4: Ups. Gra wyciekła na Steamie

News
piątek, 8 czerwca 2018

just-cause-4-ups-gra-wyciekla-na-steamie Ależ z Rico Rodrigueza raptus!

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
4

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z