Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDarkest Dungeon: Szaleństwo przybędzie także na PS4 i PSV

Papkin czwartek, 19 listopada 2015, 9:24 News

Po sztormach, burzach, nawałnicach, szkwałach, znający definicję szaleństwa crawler wychodzi wreszcie z wczesnego dostępu. Już 19 stycznia produkcja Red Hook wpełznie na pecety, ale, jak się właśnie dowiedzieliśmy, developerzy celują także w konsole Sony. Czy obejdzie się bez opóźnienia?

Port na PS4/PSV będzie można ograć... cóż - na wiosnę, w tym wypadku konkretnej daty brak. Wiadomo, że wersja przaznaczona na sprzęty Sony zostanie po raz pierwszy zaprezentowana podczas nadchodzącego Playstation Experience w San Francisco. Gdybyście akurat odwiedziali imprezę - koniecznie dajcie nam znać, jak w DD gra się na ekranie Vity.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 23 listopada 2015, 13:08   arisa321

Ta gra potrzebuje polskiego przekładu tekstu. Granie w Fallouta po angielsku jest spoko, ale tu jest za dużo słów, których nikt nie używa w życiu codziennym. Nie dość, że gra nie jest przystępna to jeszcze człowiek się poci nad znaczeniem tekstu.

czwartek, 19 listopada 2015, 23:47   Manioss

Darkest Dungeon to jest dla mnie tak świetna gra, że aż... słaba? Pomimo tego, że gra mi się bardzo podobała w prawie każdym stopniu to jest ona tak nieprzystępna, że pewnie 80% graczy się od niej odbija.

czwartek, 19 listopada 2015, 21:28   Azaraphiel

Jak wydadzą na iPada to kupię. :)

czwartek, 19 listopada 2015, 17:49   Szerszenix

@GabrielZet "wersję", "dorzucą" oraz "permanentej", wybacz, musiałem! Co do samego newsa, to życzyłbym sobie wersji na urządzenia przenośne, od razu bym się zaopatrzył. O:

czwartek, 19 listopada 2015, 16:37   Gand

Zalogowałem się pierwszy raz od bardzo dawna tylko po to, żeby zapropsować odwołanie do Kaczmarskiego w tytule ale widzę, że już mnie ktoś uprzedził.I tak propsuję!

czwartek, 19 listopada 2015, 15:37   GabrielZet

Ja też czekam na wersje "mobilną" tej gry. Pytanie tylko czy taki port jest możliwy? I czy po wypuszczeniu takiej wersji gry nie dożucą mikropłatności. Na przykład cofnięcie Permanętnej śmierci za dopłatą czy artefakt niwelujący popadanie w szaleństwo bohatera który aktualnie go nosi.

czwartek, 19 listopada 2015, 15:02   SourPls

Ja tam czekam na wersję na urządzenia przenosne.

czwartek, 19 listopada 2015, 14:51   Seatherten

Propsy za cytat z piosenki kaczmarskiego.

czwartek, 19 listopada 2015, 12:50   lawojtek

To byłaby świetna gra w ramach PS Plus :) Grałbym na pewno !

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z