Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTego się nie spodziewaliście: mamy mobilną wersję cdaction.pl

spikain poniedziałek, 16 listopada 2015, 15:30 CD-Action

Narzekaliście na ten stan rzeczy, a my narzekaliśmy razem z wami. Wspólnym narzekaniem udało nam się – choć dowiadujecie się o tym dopiero teraz – wypracować sposób na przeglądanie cdaction.pl, od którego nie łamią się palce i nie psuje się wzrok. Mamy mobilną wersję.

Wejdźcie sami i sprawdźcie. Z telefonu, mniejszego tabletu. Strona dostosowuje się teraz do małych ekranów i nie każe wam wykonywać palcami akrobacji wartych medali olimpijskich. Po prostu działa.

...a przynajmniej taką mamy nadzieję. Co prawda przeprowadziliśmy dokładne testy mające na celu wyeliminować wszystkie błędy, ale graczami jesteście i wiecie, jak to jest: niczego samemu nie da się przetestować tak dobrze, jak udostępniając to użytkownikom. Udostępniamy więc. Bierzcie, korzystajcie z tego wszyscy, a jeżeli zauważycie coś, co ewidentnie nie działa, piszcie.

Uwaga: o niektórych błędach wiemy. Na przykład niektóre telefony mają możliwość przesunięcia strony w lewo. Nie ma też jeszcze przycisku "Czytaj więcej" przy komentarzach, więc do newsów przechodźcie klikając w tytuł lub obrazek.

Ufff. Mamy nadzieję, że wam się przyda – wtedy będziemy wiedzieć, że było warto. :)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 20 listopada 2015, 19:52   RaiL

A no i jeszcze o datowniku zapomniałem, dni i godziny dodania komentarzy też często są z kosmosu(coś musi się tam gryźć data lokalna z tą na serwerze, czy coś takiego). No i jeszcze obowiązkowo edycja komentarzy na co dowodem jest ten mój 3 już komentarz, który musiałem dodać bo tamtego edytować nie mogę ^^

piątek, 20 listopada 2015, 19:46   RaiL

CDN: Mobilna wersja strony poza tym wydaje się całkiem w porządku, nie trzeba już ręcznie przybliżać, oddalać itp. Fajnie, że jest. Zostaje jeszcze tylko ten nieszczęsny system komentarzy do poprawy. Szczególnie ten kretyński limit znaków i wyświetlanie awatarów(na żadnym sprzęcie, w żadnej przeglądarce, jeszcze mi się nigdy nie wyświetliły wszystkie poprawnie), jakiś system plusowania/minusowania i zgłaszania też by nie zaszkodził, ale o tym jak widzę(po wpisie Spikaina) już wiecie.

piątek, 20 listopada 2015, 19:41   RaiL

Już miałem pisać, że na WP 8.1(tak jak piszący poniżej też miałem tylko ten idiotyczny zoom i nic więcej) nie działa i pytać kiedy naprawicie. Pomyślałem jednak, że najpierw sprawdzę, może naprawiliście, i tu miłe zaskoczenie, na WP 8.1 już działa elegancko. No możne z wyjątkiem tego, że przed wczytaniem mobilnej wersji wczytuje się zwykła, co pewnie marnuje transfer ale mi to jakoś tam specjalnie nie przeszkadza(dopóki nie mam limitu, potem proszę poprawić ^^). CDN...

czwartek, 19 listopada 2015, 18:40   spikain

@gjeteafor: Okej, masz rację, już idę wyłączyć reklamy. Dam też znać MQcowi, żeby usunął je z "gazety", skoro to takie proste. Dzięki za konstruktywną krytykę!

czwartek, 19 listopada 2015, 14:53   gjeteafor

@spikain: Jakoś wcześniej strona nie musiała wyświetlać reklam w newsach i "ludzie" nie pracowali za darmo. He? Wystarczy że w gazecie wciskają reklamy.

środa, 18 listopada 2015, 20:08   sewe204lubiecdaction

Kod który otrzymałem do gry Splinter Cell BlackList jest nie poprawny.
Co dalej mam robić?
Gra na tym kodzie nie działa.

środa, 18 listopada 2015, 0:08   ghostrafal

No i gitara. Przyjemnie sie korzysta;)

wtorek, 17 listopada 2015, 17:25   spikain

@CamCygi: Nie udajemy głuchej ciszy, tylko nikomu nie chce się powtarzać tego samego po tysiąc razy. Na razie nie będzie. Jak będzie, to damy znać. My też używamy cdaction.pl i zdajemy sobie sprawę z tego, co trzeba poprawić.
@gjeteafor: Naprawdę masz pretensje o to, że ludzie nie pracują za darmo, czy tylko stroisz sobie żarty?

wtorek, 17 listopada 2015, 14:51   gjeteafor

Myślałem że chociaż w mobilnej wersji strony nie będzie reklam. Ale nie, przecież trzeba zarabiać. Lepiej nie czytać w ogóle. Bo szału można dostać. Same reklamy na około.
Jak to powiedział gość z "kopsnij drina"... badziewie do badziewia!

wtorek, 17 listopada 2015, 14:16   CamCygi

A pytając się poważnie - system komentarzy będzie w ogóle zmieniony, czy redakcja za każdym razem będzie udawała, że jest głucha cisza?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Siedzę w domu po powrocie z Wielkiej Brytanii. Ciągle tylko jem, śpię albo gram w gry. Niech mnie ktoś uratuje!

Komentarzy:
1

Tym razem polecamy wszystko to, co nie wiąże się bezpośrednio z graniem. A może wy podrzucicie coś dla nas?

Komentarzy:
11

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
20

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z