Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITStarCraft II: Legacy of the Void ? Milion w 24 godziny

spikain niedziela, 15 listopada 2015, 13:11 News
pc
StarCraft II: Legacy of the Void
StarCraft II: Legacy of the Void

Spora konkurencja o tej porze roku oraz fakt, że to dodatek do kilkuletniej gry, nie przeszkodziły Legacy of the Void w pobiciu (osobistego) rekordu sprzedaży. W ciągu doby z półek zniknął ponad milion kopii.

StarCraft II: Legacy of the Void przekroczyło milion sprzedanych egzemplarzy w ciągu pierwszych dwudziestu czterech godzin. Poprzedni dodatek do StarCrafta II, Heart of the Swarm, osiągnął wynik 1,1 miliona w 48 godziny, więc tym bardziej jest się czym chwalić.

Ktoś z was dołożył cegiełkę do tego miliona?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 16 listopada 2015, 19:22   SirXan

Też dołożyłem cegiełkę. Ukończyłem cała trylogia SC II, ale właśnie ten Legacy of the Void ma najtrudniejsza kampania do przejścia, a szczególnie ten epilog (w sumie 22 misje do przejścia). W większości misji masz ograniczony czas, a dużo się dzieje. Ile miałem emocji... Polecam! :)

poniedziałek, 16 listopada 2015, 9:44   Khalim

Dołożyłem cegiełkę. Cieszę się z nowych trybów multi, które pozwalają się bawić mimo niskiego skilla.

poniedziałek, 16 listopada 2015, 1:02   N1ker

Tak częściowo, dostałem w dniu premiery jako prezent na zbliżające się urodziny. xPGrafik w pracy nie pozwolił mi przejść wszystkiego na raz, ale i tak powoli powoli idę do przodu.
Czekam na ożywienie w salonie gier, może niektóre z moich ulubionych map powrócą do łask.
Czekam na ożywienie multi, wszak od pewnego czasu w grach 3v3/4v4 można i pół godziny wisieć w poszukiwaniu graczy. A platyna za drużynówki sama się nie wbije.

niedziela, 15 listopada 2015, 23:03   Pancerny

dołożyłem i przyznam szczerze nie żałuje. Bardziej czekałem na to niż na F4 (poczekam aż ten stanieje i będzie działał dobrze). Trochę przykre było skończenie historii która toczył się dla mnie od 15 lat i pożegnania z tymi bohaterami. A co do multi tryb co-co jest naprawę fajny dla ludzi takich jak jak którzy nie są szałowi w multi a zabawa przednia.

niedziela, 15 listopada 2015, 22:53   ralf84ck

pewnie ze dołożyłem, może jeszcze coś do multi wrócę :)

niedziela, 15 listopada 2015, 16:55   Deathroll2097

Mi jak na razie się nie spieszy z kupnem LotV. Mam jeszcze kilka tytułów które chciałbym ukończyć, a jak kupię dodatek, to znowu je odłożę. Gdzieś za 2, 3 miesiące na pewno kupię.

niedziela, 15 listopada 2015, 16:49   Azaraphiel

Dolozylem

niedziela, 15 listopada 2015, 16:35   seba

Chwilowo mam w co grać, ale w przyszłym roku na bank kupię, żeby poznać zakończenie trylogii a do tego czasu na pewno stanieje gra ;)

niedziela, 15 listopada 2015, 16:25   NWWStation

No ba, że się dołożyłem, nawet kolekcjonerkę brałem, która mnie pozytywnie zaskoczyła podręcznikiem taktycznym z rozkładaną stroną czy osobną rozkładaną mapą statku :)Kampanię jeszcze powoli przechodzę, zdobywając wszystkie osiągnięcia jakie się da. Trochę mi smutno, że zaraz to skończę, ale w sumie można grac od nowa i od nowa + zapowiedzieli DLC na przyszły rok.

niedziela, 15 listopada 2015, 16:17   Szerszenix

Dołożyłem cegiełkę, kampanię ukończyłem (oprócz epilogu, cała reszta jak najbardziej mi się widziała), krzyczałem do ekranu "my life for Aiur!", chciałbym Alaraka i Rohanę w HotS.

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z