Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Star Fox Zero: Szykujcie się na multi

Papkin czwartek, 5 listopada 2015, 8:01 Plotka

Priorytetem wciąż jest urywający łeb tryb dla jednego gracza (hulający w sześćdziesięciu klatkach na sekundę, a jakże). Choć jednak oficjalnie Nintendo wołami wzbrania się przed potwierdzeniem tej informacji, wiele wskazuje na to, że opóźnione Star Fox Zero pozwoli nam zawezwać na pomoc funfli.

O tym, że gra jest przeznaczona dla "1-2 graczy" wspomina brytyjska strona Nintendo. Na oficjalnym, poświęconym tytułowi serwisie możemy z kolei przeczytać, że multiplayerowy komponent ma wymagać połączenia z siecią, a dodatkowe, przydatne w trybie dla wielu graczy akcesoria, będą sprzedawane osobno.

Oczywiście nie możemy wykluczyć, że duet Nintendo & PlatinumGames bawi się z nami w kotka i myszkę/walnął się w materiałach prasowych/dopiero testuje pewne opcje, ale szanse na to, że Arwing będzie miał w przestrzeni towarzystwo, jak najbardziej są.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 listopada 2015, 19:06   MAREK276

pierwszy komentarz należy do mnie, swag :DDDDD

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z