Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

King of Fighters XIV: nowy zwiastun jest szpetniejszy, niż animacje postaci w Falloucie [WIDEO]

Cross środa, 4 listopada 2015, 12:00 News

I co z tego, że wraca moja ulubienica Leona, i co z tego, że potężny Chang znowu sieje zniszczenie kulą z łańcuchem. Choć poprzedni KoF był jedną z najładniejszych gier minionej generacji konsol, nowy wygląda gorzej, niż bijatyki z PS2.

Myślałem, że to będzie najbrzydsza rzecz, jaką zobaczę dziś w kwestii gier na PS4:

Ale potem zobaczyłem to:

Nikt nie musi mi przypominać, że "rozgrywka wciąż może być dobra" - kto jednak twierdzi, że nie ma różnicy w radości z brzydkiej i ładnej gry, ten kłamie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 listopada 2015, 10:43   sCross

nie będę spokojny, jestem wściekły, wczoraj cztery godziny pracowałem nad epicką ripostą i dalej nie jestem z niej zadowolony, muszę jeszcze nad nią popracować

czwartek, 5 listopada 2015, 9:10   Shaddon

@sCross
Hej, hej, spokojnie, akurat ten post naprawdę pisałem z dużym przymrużeniem oka i bynajmniej nie miałem zamiaru cię w nim atakować. :) Kolega Ziemas zadał pytanie w dość histerycznym tonie, więc trudno było na nie odpowiedzieć zupełnie poważnie, prawda? Ja ci wrogiem nie jestem, Cross, a co miałem do powiedzenia na pewien temat, to już powiedziałem i bynajmniej nie dążę do punktowania cię za każdym razem, gdy potwierdzisz mą teorię. Życia by mi brakło. :)

czwartek, 5 listopada 2015, 2:03   sCross

@Shaddon - przyjacielu, w swoim klinicznie obsesyjnym katalogowaniu moich niekompatybilnych z tobą zajawek nieszczęśliwie przegapiłeś, że ten news bardziej jeździ po (tfu!) japońskiej serii moich ulubionych (tfu!) bijatyk, niż po Falloucie (którego pierwsze dwie części mimo dogłębnie przygnębiającego braku azjatyckich korzeni to jedne z najlepszych gier wszech czasów, zaraz po japońskim Angelique: Tenkuu no Chinkonka z 1999 roku). Wracam do gry w Call of Duty, znaczy się, do oglądania Hentnai, na razie

środa, 4 listopada 2015, 18:34   Marc0s

Zasadniczo nie dbam o grafikę w grach jeśli grywalność jest na wysokim poziomie, ale muszę przyznać że nie czytając do końca news&039;a i przechodząc od razu do filmiku, przez chwilę myślałem iż jest to gra na PSP lub Vitę. Choć KoF nigdy nie był moją ulubioną serią, to jednak wolałem wersję 2D.

środa, 4 listopada 2015, 17:44   FryingPan

Cross, proszę, nie przypominaj mi nawet o tej animacji z Fallouta 4 :( nie chcę myśleć o nieprzyjemnych rzeczach przed premierą. @Shaddon po kiego grzyba nagle wyskakujesz z Quiet i MGS5? Rety, z tego komentarza można wyczuć na kilometr prawdziwy ból czterech liter :x

środa, 4 listopada 2015, 17:31   Ylthin

I... SNK, utrafiliście z designem Kyo w XIII. Czemu teraz wracacie do jakiejś pokracznej mieszanki NESTS Kyo i gwiazdki K-popu?

środa, 4 listopada 2015, 17:29   Ylthin

Powiedziałabym, że rozpikselowane, recyklowane nieraz przez 5 lat z okładem sprajty z KoFów na NeoGeo (&039;94-2003) wyglądały lepiej niż to, co dostaliśmy na filmiku. Dobór postaci też taki jakiś... OK, Leonę zrozumiem, bo to waifu 90% KoF-owców. Ale Chang? Nawet nie Kim Kaphwan, a sam Chang? W dodatku pokazywane są pojedyncze postacie zamiast całych drużyn... Gdzie Fatal Fury Team? Women Team? &039;97 Special Team? Art of Fighting Team? K&039; Team? Gdzie reszta Ikari Warriors, Japan Team czy Yagami Team?

środa, 4 listopada 2015, 14:08   Kawalorn

@mrowczak Porównaj sobie do King of Fighters XIII i jej pięknych sprite&039;ów.

środa, 4 listopada 2015, 14:03   mrowczak

Nie wiem, dla mnie wygląda jak niemal każda gra na kartofle...

środa, 4 listopada 2015, 13:54   Shaddon

@Ziemas
Nie, autor miał na myśli właśnie F4, ale jego niechęć nie powinna nikogo dziwić, bo przecież Fallout nie ma nic wspólnego z japońskimi shmupami, a do tego jest (tfu!) zachodnim (tfu!) erpegiem. To tak, powiedzmy, pół żartem, pół serio. Inna sprawa, że z tymi animacjami to trochę ma rację, bo przecież nijak nie mogą się równać z tymi z (created&directed by Hideo Kojima) MGS V. Widziałeś jak tam wygina się ta pani, co to z Powodów Tak Ważnych Że Aż Wstyd Je Kwestionować biega półnago? Sztuka, kmioty!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
1

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z