Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGames with Gold: Obiektywnie(*) o listopadowych grach

Papkin czwartek, 29 października 2015, 6:39 News
DiRT 3
DiRT 3

Od przyszłego miesiąca, w związku z wprowadzeniem wstecznej kompatybilności, posiadacze XBO będą mogli ograć dwa dodatkowe tytuły. W ramach Games with Gold Microsoft udostępni użytkownikom Pneuma: Breath of Life, Knight Squad, DiRT III i Dungeon Siege III. Dla niektórych z Was może to być mocny zestaw, ale inni uznają go za słaby.

Pomiędzy 1 a 30 listopada posiadacze XBO będą mogli pobrać Pneuma: Breath of Life, grę logiczną, która w oczach części graczy jest dobra, a w oczach innej części niedobra. Niektórym może być obojętna.

Pomiędzy 16 listopada a 15 grudnia właściciele XBO ściągną Knight Squad, inspirowany Bombermanem tytuł, który ma prawo się spodobać, ale ma też prawo się nie spodobać. Niektórym może być obojętny.

Pomiędzy 1 a 15 listopada ci, którzy mają X360, dostaną DiRT III, ścigałkę od Codemasters, jaka jest - zależnie od Waszej oceny - bardzo dobra, dobra, przeciętna, zła lub bardzo zła. Niektórym może być obojętna.

Pomiędzy 16-30 listopada użytkownicy X360 zgarną Dungeon Siege'a III, hack'n'slasha, którego możecie ocenić wysoko, ale możecie również ocenić nisko. Niektórym może być on obojętny.

Zależnie od gustu jest to zestaw bardzo mocny albo wybitnie słaby. I wszystko pomiędzy. Nie oceniamy.

 

(*) news powstał w reakcji na komentarze czytelników, którzy zarzucają mi aktywne wspieranie Sony/Microsoftu i zbytnie emocjonowanie się ofertami PlaystationPlus/Games with Gold.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 2 listopada 2015, 16:06   RASTAFANGAMES

Troszkę słabo jak na Microsoft...no,ale cóż...coś tam na pewno się ścagnie ;)

piątek, 30 października 2015, 11:36   piotreq

Tu wcale nie chodzi o to, że redakcja nie potrafi przyjąć krytyki. Krytyka jest dobra o ile jest konstruktywna. To co robi większość malkontentów w komentarzach do zwykłe wylewanie swoich żali wymieszanych z kubłem pomyj. Weźcie ludziska przeczytajcie sobie definicję SUBIEKTYWIZMU. Możecie to zrobić choćby na Wikipedii. Przeczytajcie, zapamiętajcie i stosujcie.

piątek, 30 października 2015, 1:06   MantroX

Uważam, że ten news może być odebrany przez userów negatywnie, choć zarazem część go pochwali, natomiast reszta zignoruje.

czwartek, 29 października 2015, 23:19   Skelldon

@Gallu: W tym co mówisz jest ziarenko prawdy, ale widzę to w innym sensie. Otóż nie pasuje mi bardziej pismo (w tym przede wszystkim wspomniana wcześniej recka Wolfensteina), lecz stronę www traktuję bardziej z przymrużeniem oka, więc przynajmniej wg mnie jest tu miejsce na humorystyczne wpisy i newsy. Poza tym wytykasz newsmanom wyszydzanie. Tymczasem Smuggler robi to przez jakieś kilkanaście lat w papierowym wydaniu CDA (to zdanie nie ma na celu urazić pana o podanym nicku ;)).

czwartek, 29 października 2015, 19:25   2real4game

@Gallu
Jeśli masz na myśli Smugglera, to jest to akurat kiepski przykład. Ten typ zawsze tak miał :D

czwartek, 29 października 2015, 19:05   Dawid12312

Dirt jak dla mnie super (chciałem aby w tym miesiącu dodali jakąś ścigałkę i choć liczyłem na jakiegoś NFS&039;a to i tak fajnie), ale DS3 już mnie tak bardzo nie cieszy, lecz zestawienie uważam za udane.

czwartek, 29 października 2015, 18:04   Kricz

Well played.

czwartek, 29 października 2015, 17:27   nortalf

Przesadzacie, serio. Dobry żart. Byłem jedną z osób które ganiły poprzedni wpis i mimo to potrafię zauważyć, że ten nie jest obrażony ani szyderczy a po prostu zabawny.

czwartek, 29 października 2015, 16:01   Papkin

@Gallu - czytamy Wasze komentarze, rozmawiamy o nich i staramy się wyciągać wnioski. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że każda z publikujących na stronie osób, choć ma swoje zajawki, opinie i odpały, to podchodzi do zdania czytelników z duża pokorą. Jeśli masz chwilę, to podaj mi, proszę, przykłady takiego "wyszydzania", bo w tym momencie serio nie wiem, o czym mówisz. PS: co do "komentujących" to ja tu widzę gros opinii, z której trudno wyciągnąć średnią. PPS: ten news to, serio-serio, jednorazowy wic.

czwartek, 29 października 2015, 15:37   Gallu

Żeby nie było - ciężko mi się pisze takie rzeczy. Z CD-A przeżyłem naprawdę wiele, wiele wspaniałych młodszych lat. Pismo ewoluowało, standardy się zmieniły (to nie jest obelga, tak przy okazji). Bardzo prawdopodobne, że nie potrafię dobrze przekazać tego, co mam na myśli - ale coś jest na rzeczy. I mam nadzieję, że sam jesteś w stanie to przyznać.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z