Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Duża strona o grach przypadkiem zapowiada Uncharteda 2

Papkin czwartek, 15 października 2015, 9:49 News
ps3

"Grafika nie czyni gry i nawet jeśli Uncharted 4 jest najpiękniejszą grą, jaka przydarzyła się w historii gier, nie jest, nie jest nowa. (...) Podczas gdy pierwsze Unchartedy podnosiły poprzeczkę na niebotyczną wysokość, ten to po prostu więcej tego samego" - nie brzmi to dobrze, nieprawdaż? Sęk w tym, że opisujący tytuł redaktor ogrywał... zremasterowane Uncharted 2.

Jako użytkownicy serwisów z grami wiecie doskonale, że i większym, i mniejszym mediom zdarzają się wpadki. Jasne, cdaction.pl też ma swoje za uszami. Powód jest prozaiczny: sieć, w przeciwieństwie do pisma, żyje w naprawdę szybkim tempie. Teksty, jakie publikujemy na łamach papierowego CDA są zazwyczaj dopieszczane przez kilku różnych ludzi i ryzyko gorszącej wtopy jest w tym wypadku niewielkie. Mimo wszystko omyłka VG247 zasługuje na przynajmniej parę linijek komentarza. Jest bowiem jednocześnie i spektakularna i, cóż... naprawdę zabawna. 

Podczas Tokyo Game Show jeden z redaktorów serwisu opisał swoje wrażenia z Uncharteda 4.... Sęk w tym, że Uncharted 4 nie pojawił się na Tokyo Game Show w grywalnej wersji. Zagoniony dziennikarz wziął na ruszt Kolekcję Nathana Drake'a, słowem: odświeżoną trylogię od Naughty Dog. Tekst, zatytułowany "Czy Uncharted 4 nie jest zbyt zachowawczy?" obfituje w kwiatki typu:

Więcej eksplozji, żartów i wysokooktanowej akcji, tylko ładniejszej, to dokładnie to, czego może chcieć wielu z was. Także, oczywiście, hura! To jest zagwarantowane. Ale co do mnie - niespecjalnie tego oczekuję. 

Serwis został o omyłce poinformowany przez Sony, a jego redaktor szybko przeprosił za omyłkę. Ale internet nie zapomina. Bodaj najcelniej skomentował sytuację Neil Druckmann z Naughty Dog:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 15 października 2015, 12:28   k4cz0r

Ahh....chętnie bym sobie sprezentował PS4, tylko aby znów przeżyć całą kolekcję Uncharted. ;) Tym bardziej, że jeszcze przed premierą trójki sprzedałem PS3. ;(

czwartek, 15 października 2015, 11:13   t.U.r.

Mistrzowski tweet :)

czwartek, 15 października 2015, 11:09   Kawalorn

Najbardziej mi się podoba że w owym artykule autor opisał się jako "Weterana Uncharted".

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Uncharted 5: Nolan North nie liczy na powstanie kolejnych przygód Nathana Drake’a

News
wtorek, 23 kwietnia 2019

uncharted-5-nolan-north-nie-liczy-na-powstanie-kolejnych-przygod-nathana-drakea Aktor podkładający głos głównemu bohaterowi serii mówi, że „już po ptokach”.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z