Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin´s Creed Syndicate przedstawia nam Marksa, królową Wiktorię i spółkę [WIDEO]

Cross środa, 14 października 2015, 21:53 News

Z pewnością fakt, że w nowym Assassin's Creed spotkacie na swojej drodze wiele postaci historycznych, przyjmiecie z szokiem i niedowierzaniem. A jednak! Tym razem w walce tytułowego zabójcę wspomogą choćby królowa Wiktoria, Alexander Graham Bell, Florence Nightingale czy dwóch brodatych Karolów - Marks i Darwin.

P.S. Jeśli ktoś przez pojedynczy klip z trailera bez kontekstu zacznie narzekać, że Ubisoft promuje "socjalizm i lewactwo" (jak to miało miejsce w komentarzach pod filmem na YouTube), to niech się palnie w łeb czymś twardym.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 16 października 2015, 8:34   Sapiens

Mam nadzieję że Marks będzie mówił z silnym akcentem niemieckim. Może młodzież w Polsce w końcu ogranie że komunizm ma swoje korzenie w Niemczech, a nie w Rosji.

czwartek, 15 października 2015, 23:10   on8888

@nortalf Nie dziwota jeden (Tesla) miał tęgi umysł , drugi (edison) plecy i banki .

czwartek, 15 października 2015, 22:16   nortalf

@on8888Zapomniałem, że te zagadki były aż tak ukryte. Co do Nobla mógł mieć wpólnego nobla z Edisonem, ale jak łatwo przewidzieć, ani jeden ani drugi się nie zgodził.

czwartek, 15 października 2015, 19:08   on8888

@nortalf Nie przyglądałem się serii ac za mocno , @Koyuki czyli normalka w rzeczywistości mapet masonerii edison (einstein również) robił to samo , brak nobla dla Tesli to dodatkowy atut dla rządu amerykańskiego aby po śmierci geniusza zwędzić jego wynalazki i projekty . Za które to wynalazki ludzkość musi płacić dzisiaj miliony podczas gdy ich autor myślał w druga stronę . Obdarowują nas tak szczodrze ideologiami marksa , darwina , kalergi czy galtona broniąc zarazem dostępu do prawdziwej wiedzy i sensu .

czwartek, 15 października 2015, 17:57   Koyuki

@nortalf Właśnie w ACII to było, w zagadkach Obiektu 16, których trzeba doszukać się na murach miast w Animusie. Krótko mówiąc, Tesla był po stronie Asasynów i z tego względu Edison jako Templariusz starał się go oczernić przed publiką.
@Draagnipur Black Flag niby ma epilog i wiadomym jest, co się dzieje z Edwardem przed trójką i Rogue. Raczej kontynuacji jego historii nie będzie. Jeśli chodzi ci o wątek terażniejszego świata, to raczej Unity, Rogue i Syndicate są spin-offami. Piątka byłaby kontynuacją.

czwartek, 15 października 2015, 12:37   Ganjalf

"(...)dwóch brodatych Karolów - Marks i Darwin" To jeszcze Dickens i wsio.

czwartek, 15 października 2015, 12:04   Draagnipur

Może łyknę. Fajnie wygląda. Ale ja się pytam gdzie spin-off Black Flag? Czemu jeszcze nikt nie wydał niezależnej kontynuacji?!!!

czwartek, 15 października 2015, 11:48   FryingPan

@SourPls wciąż miliard razy lepsze niż Dragon Age: Inkwizycja

czwartek, 15 października 2015, 10:07   nortalf

Poprawka, bo to zabrzmiało jakby ACII był o Tesli. Było o tym sporo w zagadkach obiektu 16 czy jakos tak.

czwartek, 15 października 2015, 10:06   nortalf

@on8888 Nie grałeś w drugą część albo juz nie pamiętasz. Tesla pomagał Assassynom, Edison i Ford byli templariuszami. Do tego wysłali złote jabłko H, który chciał zmienić ład w Europie. Ten H to dość oczywiste kto.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy erpeg akcji z otwartym światem w uniwersum Dragon Balla wiernie odwzorowujący wydarzenia z serialowego pierwowzoru i pełen nawiązań do wydarzeń oraz postaci z anime może zachęcić kogoś, kto z ową kreskówką ma niewiele wspólnego? Okazuje się, że tak.

Komentarzy:
1

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
11

Albo kogoś do co-opa, albo kogoś, kto czule obśmieje twoje liczne zgony.

Komentarzy:
6

Myśl na dziś: Tak sobie myślę, że jeśli w czasie seksu można by pykać folię bąbelkową, to prawdopodobnie można w efekcie zaliczyć zgon od przedawkowania hormonu szczęścia.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z