Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

BattleCry: Bethesda "ma obawy"

Papkin czwartek, 8 października 2015, 12:14 News
PC

BattleCry od studia BattleCry (serio, serio) chyba nie będzie klejnotem w koronie Bethesdy. Wydawca ma wątpliwości, czy uciekający od stosowania broni palnej free-to-play spełnia standardy, do jakich sygnowane jego logiem produkty zdążyły nas przyzwyczaić.

Przedstawiciel Bethesdy wystosował na łamach serwisu Progress Bar następujące oświadczenie:

Mamy obawy odnośnie BattleCry'a i tego, czy spełnia on cele, jakie mu wyznaczyliśmy. Jesteśmy w trakcie ewaluacji poprawek, jakich gra potrzebuje, by spełnić nasze standardy jakości. Studio zajmuje się w tym czasie kilkoma różnymi projektami.

Tłumacząc na nasze: tytuł nie rokuje najlepiej i nie jest wykluczone, że ostatecznie wyląduje on w koszu. Cóż - w związku z mocno średnim materiałem ujawnionym na E3, jak i informacyjną posuchą, jaka nastąpiła bezpośrednio po targach, nie będziemy udawać zaskoczenia. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 10 października 2015, 4:25   sytrus2007

Do Autora tego tematu gdzie jest gameplay z targow E3, niestety leci minus za jego brak.https:www.youtube.com/watch?v=CvC9JwIWYME

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Viktor Antonov, artysta odpowiedzialny za Dunwall i City 17, oficjalnie poza Bethesdą

News
sobota, 16 lipca 2016

viktor-antonov-artysta-odpowiedzialny-za-dunwall-i-city-17-oficjalnie-poza-bethesda Antonov, którego nazwisko stało się sławne dzięki Dishonored i drugiemu Half-Life'owi, powraca na scenę indie.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z