Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dissidia: Final Fantasy ? Premiera już za miesiąc?

Cross środa, 7 października 2015, 15:36 News

Na to wygląda! Nowa część bijatyki, w której najsłynniejsze postaci z wszystkich części Final Fantasy wymieniają między sobą równie efektowne, co niepraktyczne ataki, pewnie jeszcze przez długi czas nie pojawi się na PS4 - niemniej plakat znaleziony przez jednego z japońskich użytkowników portalu Twitter sugeruje, że publicznie dostępną wersję na automaty zobaczymy jeszcze w tym roku.

Jak sugeruje Twitter użytkownika pseudonimem WENZ, salony automatów zaczęły już reklamować Dissidię: Final Fantasy, i wygląda na to, że premierę Square Enix wyznaczyło już za miesiąc. Wątpliwe, byśmy zobaczyli wtedy wszystkie postaci, które trafią do późniejszej wersji gry na PS4 - te pewnie będą pojawiały się w kolejnych aktualizacjach. Będziemy mogli za to przyjrzeć się systemowi walki, nad którym dłubie słynne z serii Dead or Alive studio Team Ninja. Uprzedzając jednak złośliwe komentarze pod adresem developerów - nie, nie będzie specjalnej fizyki dla biustów bohaterek, Square Enix ogłosiło to już wszem i wobec.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 7 października 2015, 17:27   PrincessNue

Kancolle arcade jest ważniejszą rzeczą na tym zdjęciu. Ise best BBV.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z