Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

WAR nie będzie rywalem WoW-a

CormaC środa, 18 czerwca 2008, 13:35 News
pc
Warhammer Online: Age of Reckoning - logo
Warhammer Online: Age of Reckoning - logo

Szef Electronic Arts John Riccitiello powiedział inwestorom, że nie spodziewa się, że Warhammer Online zagrozi pozycji World of Warcraft.

"Nie, nie sądzę, że [WAR] zagrozi WoW, ale nikt nawet się tego nie spodziewa." Tym niemniej boss "Elektroników" zapewnia, że sieciowy Warhammer to mocna gra i wierzy w jej sukces komercyjny. "Jesteśmy z niej dumni", twierdzi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 25 czerwca 2008, 18:25   Patryj

// Według mnie Warhamer Online może być lepszy od WOWA.Wow był zbyt bajkowy i dziecinny.Po skrinach Warchamera widze,że taki nie będzie i będę wolał grać w Warchamera niż dziecinnego WOWA

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

Warhammer Online: Age of Reckoning - "Prezent" na piąte urodziny. Gra zostanie wyłączona...

News
czwartek, 19 września 2013

warhammer-online-age-of-reckoning---prezent-na-piate-urodziny-gra-zostanie-wylaczona Warhammer Online: Age of Reckoning – podobnie jak wiele innych MMO – miał być wielkim pogromcą World of Warcraft. Efekt końcowy? W piąte urodziny sieciówki EA ogłosiło, że wyląduje ona na cyfrowym cmentarzu.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Przeczytać (lub usłyszeć, bo przygotowaliśmy również wersję audio) powinni go zarówno gracze, jak i developerzy.

Komentarzy:
14

Pecety z serii Trident gabarytami przypominały zawsze konsole obecnej generacji. Stąd też moje zdziwienie, gdy do redakcji zawitał Trident A – sprzęt jeszcze bardziej bezkompromisowy, tak pod względem specyfikacji, jak i rozmiarów.

Komentarzy:
3

Przepracowany tester nie zauważa buga, scenarzysta z łapanki pisze brednie, a support nie odpowiada na nasz problem, bo właśnie został zwolniony. Gry to poważny biznes z poważnymi problemami, wobec których bywamy bezbronni. Oręża mogą wkrótce dostarczyć związki zawodowe.

Komentarzy:
7

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z