Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Brak oficjalnych planów względem DS3

CormaC wtorek, 10 czerwca 2008, 10:00 News
Dungeon Siege - logo
Dungeon Siege - logo

Chris Taylor sprostował informację, jakoby Dungeon Siege 3 był już w produkcji twierdząc, że informacje, które pojawiły się w internecie są nadinterpretacją jego słów.

Szef Gas Powered Games tłumaczy, że w wywiadzie dla niemieckiego Eurogamera mówił o Dungeon Siege'u 3 czysto teoretycznie i w tej chwili nie ma żadnych oficjalnych planów co do tej gry. "Tylko przerzucamy sie pomysłami", wyjaśnił. Dodał, że upłynie wiele czasu, zanim na półki trafi trzeci Dungeon Siege. Cóż... ważne, że nie skreślił "trójki" całkowicie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 11 czerwca 2008, 8:52   Patryj

// Zgadzam sie z Warionkingiem.Wszyscy już by się na gre napalili,a potem by nażekali,że tak długo wychodzi na pułki do sklepów.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

Games with Gold: Obiektywnie(*) o listopadowych grach

News
czwartek, 29 października 2015

games-with-gold-obiektywnie-o-listopadowych-grach Od przyszłego miesiąca, w związku z wprowadzeniem wstecznej kompatybilności, posiadacze XBO będą mogli ograć dwa dodatkowe tytuły. W ramach Games with Gold Microsoft udostępni użytkownikom Pneuma: Breath of Life, Knight Squad, DiRT III i Dungeon Siege III. Dla niektórych z Was może to być mocny zestaw, ale inni uznają go za słaby.

Komentarzy:
41

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

20-osobowy zespół, kilkadziesiąt wyjazdów do Czarnobyla, 114 lustrzanek, ponad 3000 wspierających na Kickstarterze, 200 tysięcy wpłaconych dolarów. Duże liczby i nie mniejsze oczekiwania – oto Chernobylite.

Komentarzy:
1

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
40

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z