Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Brak oficjalnych planów względem DS3

CormaC wtorek, 10 czerwca 2008, 10:00 News
Dungeon Siege - logo
Dungeon Siege - logo

Chris Taylor sprostował informację, jakoby Dungeon Siege 3 był już w produkcji twierdząc, że informacje, które pojawiły się w internecie są nadinterpretacją jego słów.

Szef Gas Powered Games tłumaczy, że w wywiadzie dla niemieckiego Eurogamera mówił o Dungeon Siege'u 3 czysto teoretycznie i w tej chwili nie ma żadnych oficjalnych planów co do tej gry. "Tylko przerzucamy sie pomysłami", wyjaśnił. Dodał, że upłynie wiele czasu, zanim na półki trafi trzeci Dungeon Siege. Cóż... ważne, że nie skreślił "trójki" całkowicie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 11 czerwca 2008, 8:52   Patryj

// Zgadzam sie z Warionkingiem.Wszyscy już by się na gre napalili,a potem by nażekali,że tak długo wychodzi na pułki do sklepów.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

Games with Gold: Obiektywnie(*) o listopadowych grach

News
czwartek, 29 października 2015

games-with-gold-obiektywnie-o-listopadowych-grach Od przyszłego miesiąca, w związku z wprowadzeniem wstecznej kompatybilności, posiadacze XBO będą mogli ograć dwa dodatkowe tytuły. W ramach Games with Gold Microsoft udostępni użytkownikom Pneuma: Breath of Life, Knight Squad, DiRT III i Dungeon Siege III. Dla niektórych z Was może to być mocny zestaw, ale inni uznają go za słaby.

Komentarzy:
41

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
8

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z