Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Football Manager zapowiedziany w trzech smakach ? 2016, Touch, Mobile

Cross poniedziałek, 7 września 2015, 19:43 News
PC

To, że SEGA zapowie Football Manager 2016, było równie niespodziewane, co frekwencja wczorajszego referendum. Niemniej pozostałe dwa zapowiedziane dziś tytuły, czyli Football Manager Touch 2016 i Football Manager Mobile 2016, są już jakimiś siurpryzami.

Więc jedziemy z tym koksem, co? Po kolei.

  • Football Manager 2016 - premiera 13 listopada, obowiązkowa mantra o najgłębszej symulacji menedżera wszech czasów, która staje się jeszcze głębsza, niż w zeszłym roku. Oprócz znanych z poprzedniej edycji ficzerów znajdą się i nowe. W FB 2016 zadebiutuje choćby tryb "Fantasy Draft", czyli mini-liga, w której gramy swoim dream teamem wybranym z listy wszystkich dostępnych zawodników, a następnie mierzymy się z drużynami przyjaciół. Ponadto po raz pierwszy będziemy mogli stworzyć od podstaw własny klub i dodać go do jednej z istniejących lig. Będziemy mogli też dokonać kustomizacji trenera powrzaskującego zza linii boiska na podopiecznych oraz podziwiać poprawki w prezentacji rozgrywek (choćby dzięki 2000 nowym animacjom).
     
  • Football Manager Touch 2016 - dostępny zarówno na tablety, jak i na Steama - między obiema platformami będziemy mogli przerzucać sejwy, by bawić się zarówno w domu, jak i podczas podróży. Szybsza i przystępniejsza wersja rozgrywki (ale zdaniem twórców i tak taktycznie wymagająca), mecze pokazane w 3D. Premiera pod koniec grudnia.
     
  • Football Manager Mobile 2016 - wersja Handheld zmienia swoją nazwę, by iść z duchem czasów. Platformy: iOS, Android. 14 lig europejskich, rozgrywka rzecz jasna uproszczona względem braci z większych platform, ale i tak ponoć "rozwinięta względem poprzednich gier handheldowych". Czy jest tak rzeczywiście? O tym też przekonamy się pod koniec 2015 roku.
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 8 września 2015, 0:48   MattiR

Personalizacji jak już.

wtorek, 8 września 2015, 0:03   k4cz0r

WŁASNY KLUB!! WKOOOŃCUU! :)

poniedziałek, 7 września 2015, 21:04   Shadow**

Cross, błagam... Kustomizacja? Oohttp:sjp.pwn.pl/szukaj/kustomizacja.html

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Football Manager: Polak rekordzistą Guinnessa w liczbie rozegranych sezonów

News
niedziela, 26 listopada 2017

football-manager-polak-rekordzista-guinnessa-w-liczbie-rozegranych-sezonow Nazywa się Michał Leniec i gra nawet, gdy się goli.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z