Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Football Manager zapowiedziany w trzech smakach ? 2016, Touch, Mobile

Cross poniedziałek, 7 września 2015, 19:43 News
PC

To, że SEGA zapowie Football Manager 2016, było równie niespodziewane, co frekwencja wczorajszego referendum. Niemniej pozostałe dwa zapowiedziane dziś tytuły, czyli Football Manager Touch 2016 i Football Manager Mobile 2016, są już jakimiś siurpryzami.

Więc jedziemy z tym koksem, co? Po kolei.

  • Football Manager 2016 - premiera 13 listopada, obowiązkowa mantra o najgłębszej symulacji menedżera wszech czasów, która staje się jeszcze głębsza, niż w zeszłym roku. Oprócz znanych z poprzedniej edycji ficzerów znajdą się i nowe. W FB 2016 zadebiutuje choćby tryb "Fantasy Draft", czyli mini-liga, w której gramy swoim dream teamem wybranym z listy wszystkich dostępnych zawodników, a następnie mierzymy się z drużynami przyjaciół. Ponadto po raz pierwszy będziemy mogli stworzyć od podstaw własny klub i dodać go do jednej z istniejących lig. Będziemy mogli też dokonać kustomizacji trenera powrzaskującego zza linii boiska na podopiecznych oraz podziwiać poprawki w prezentacji rozgrywek (choćby dzięki 2000 nowym animacjom).
     
  • Football Manager Touch 2016 - dostępny zarówno na tablety, jak i na Steama - między obiema platformami będziemy mogli przerzucać sejwy, by bawić się zarówno w domu, jak i podczas podróży. Szybsza i przystępniejsza wersja rozgrywki (ale zdaniem twórców i tak taktycznie wymagająca), mecze pokazane w 3D. Premiera pod koniec grudnia.
     
  • Football Manager Mobile 2016 - wersja Handheld zmienia swoją nazwę, by iść z duchem czasów. Platformy: iOS, Android. 14 lig europejskich, rozgrywka rzecz jasna uproszczona względem braci z większych platform, ale i tak ponoć "rozwinięta względem poprzednich gier handheldowych". Czy jest tak rzeczywiście? O tym też przekonamy się pod koniec 2015 roku.
Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 8 września 2015, 0:48   MattiR

Personalizacji jak już.

wtorek, 8 września 2015, 0:03   k4cz0r

WŁASNY KLUB!! WKOOOŃCUU! :)

poniedziałek, 7 września 2015, 21:04   Shadow**

Cross, błagam... Kustomizacja? Oohttp:sjp.pwn.pl/szukaj/kustomizacja.html

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

„Football Manager to moje życie” - książka o grze, która stała się najpiękniejszą obsesją

News
piątek, 27 marca 2020

football-manager-to-moje-zycie---ksiazka-o-grze-ktora-stala-sie-najpiekniejsza-obsesja Football Manager to prawdziwy fenomen wśród gier. Od lat przykuwa do komputerów piłkarskich fanów i wpływa na ich życie. Najlepszy dowód? Książka „Football Manager to moje życie. Historia najpiękniejszej obsesji”, która ukazała się w Polsce nakładem Wydawnictwa SQN. To nie tylko garść ciekawostek, ale też sentymentalna podróż do krainy najpopularniejszego sportowego symulatora!

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z