Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gears of War 4: Kanapowy co-op? Jasne, że będzie!

Papkin środa, 19 sierpnia 2015, 11:02 News

Hype-train dopiero się rozpędza i dotrze na stację (tj. stację dysków) najwcześniej za rok. A choć wciąż nie wiemy, czy czwarte Gears of War rzeczywiście zatrybi, dobrze wiedzieć, że znów zawalczymy z Szarańczą na dzielonym ekranie. Zwłaszcza, że twórcy Halo 5, drugiego z "wielkich ekskluzywnych na XBO", właśnie wykastrowali swój tytuł z tej opcji. 

Informację potwierdzili na łamach Grabit Magazine sami developerzy. Gears of War 4 ma kontynuować chlubną tradycję wspólnego przechodzenia kampanii. Jakiej kampanii - wciąż możemy się tylko domyślać. O samej grze wiadomo tyle, że będzie ciemna (no, do takiego wniosku skłania fragment rozgrywki zaprezentowany na E3), że ma "wyznaczać nowy kierunek" i nie kontynuować wątków oryginalnej trylogii. O tym, czy warto będzie nad nią przysiąść (samemu bądź w towarzystwie) przekonamy się w czwartym kwartale 2016.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 19 sierpnia 2015, 15:02   kamil950

@ZygfrydQ - albo kupić dwa Xboxy One. :)

środa, 19 sierpnia 2015, 12:24   ZygfrydQ

Właściwie to wolałbym na odwrót właśnie. Wszystkie GoW przeszedłem solo, a wszystkie Halo przeszedłem z żoną na split-screen. Brak tej opcji jest kolejnym powodem do tego, żeby nie kupować XBO :(

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Twórcy BloodRayne oskarżają Microsoft o kradzież

News
wtorek, 24 kwietnia 2018

tworcy-bloodrayne-oskarzaja-microsoft-o-kradziez Poszło o światła i cienie w Sea of Thieves, Gears of War 4 czy PUBG-u.

Komentarzy:
11

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
18

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
2

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
22

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z