Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITRayman 4: czym móglby być i dlaczego go nie ma? [WIDEO]

Papkin czwartek, 13 sierpnia 2015, 18:34 News
Rayman 3 HD
Rayman 3 HD

Wiedzieliście, że zanim nastały Origins i Legends, pod batutą Ubi powstawała pełnoprawna czwarta część Raymana? Wiecie, taka w 3D, z fabułą i w ogóle. Projekt (w dość tajemniczych okolicznościach) skasowano, utylizując jego szczątki w (tfu, tfu!) Szalonych Kórlikach. I naprawdę szkoda, że ostało się z niego tak mało, bo gra wydawała się mieć naprawdę spore cojones!

Jeśli macie jakieś siedem minut wolnego czasu i władacie językiem Szekspira w stopniu umożliwiającym ukończenie szóstej klasy podstawówki, koniecznie obadajcie filmik, który w zgrabny sposób przedstawia zawiłą historię projektu. Materiał sponsorują hasła: trójwymiar, surrealizm, historia rodem z filmów Pixara, przebieżki Megazordem (no, gigantycznym mechem o wyglądzie inspirowanym protagonistą), burzenie czwartej ściany.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 14 sierpnia 2015, 19:13   SWAT0020

Ja właśnie cąły czas czekam na Rayman 4 w 3D i nie mogę się doczekać :D

piątek, 14 sierpnia 2015, 1:37   MakeSomeNoise

Wcześniej zrobią remastery od 1 do 3 niż 4, choć nawet w remastery by się pograło :)

czwartek, 13 sierpnia 2015, 21:05   Rkowski

Wolałbym czwartego Raymana niż te wszystkie ,,farkraje" i ,,assasiny"

czwartek, 13 sierpnia 2015, 21:01   aRo

Right in the feels :/ A pamiętam, że jak zobaczyłem pierwszy zwiastun Kórlików, to się cieszyłem na nowego Raya... Wyglądał inaczej niż finalny projekt. Za wiele nie pokazali, ale fragment walki zwiastował coś innego niż gry imprezowe.

czwartek, 13 sierpnia 2015, 20:29   mitri6464

Rayman 4. Ten który miał być najlepszą platformwówką w historii, a stał się średnią grą imprezową. Najlepiej by było, by np. Blizzard wykupił prawa do Raymana i stworzył pełnoprawną "czwórkę". Ale to chyba nigdy się nie zdarzy...

czwartek, 13 sierpnia 2015, 19:44   AdiXeR

Goddammit. Po prostu - goddammit.

czwartek, 13 sierpnia 2015, 19:36   Gallu

Rayman 2 - jedna z kilku gier, przy których spędziłem większość dzieciństwa.

czwartek, 13 sierpnia 2015, 19:31   Skelldon

Drogi Papkinie, czy Ty chcesz tym newsem sprawić, żebym uciekł do piwnicy z rocznym zapasem chusteczek higienicznych? O "czwórce" marzę od słów Marty&039;ego "Do zobaczenia w Raymanie 4" po dziś dzień. Ubi, plz, make it happen, bo Szalone Kórliki to NIE Rayman 4!

czwartek, 13 sierpnia 2015, 19:08   anok98

Czwórka to byłby dla mnie instabuy. Ale znając Ubi zamiast tego wydadzą kolejne 20 części AC...

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z