Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNaprawdę nikt nie chce premki do WoT-a?

Gem czwartek, 30 lipca 2015, 17:00 CD-Action

Nasi redakcyjni pancerni ze „Świata Czołgów” wzięli się w końcu do roboty i przejrzeli nadesłane dotąd zgłoszenia konkursowe. I okazało się, że jakkolwiek pojawiło się ich już lekko mówiąc niemało, to...

...to tych w praktyce gwarantujących nagrody jest sporo poniżej naszych oczekiwań. Kodów zaś jest ponad 300, więc wciąż można w łatwy sposób wejść w posiadanie SU-100Y, jak również 7 dni premium z bonusem w postaci dwóch miejsc garażowych. Szukając przyczyn braku zainteresowania grających mas, doszliśmy do wniosku, że część winy ponosi skomplikowana procedura zgłoszeń.

Dlatego też raz jeszcze, po kolei:
1. W konkursie „Pokaż, że żyjesz w świecie czołgów” udowadniacie nam, że żyjecie, całkowicie i nieodwracalnie, w świecie czołgów. To może być zdjęcie garażu z gry (choć takowe cenimy najmniej), selfie z czołgiem-pomnikiem, ale również Tygrys z LEGO w skali 1:1.
2. Screenshot lub zdjęcie wrzucacie na naszego walla (facebook.pl/SwiatCzolgow), dołączając fotkę str. 98 pisma z czytelnym autografem – nickiem z gry. Chodzi o to, byśmy wiedzieli, komu przesłać wygrany kod.
3. Czekacie na wyniki konkursu (trwa do 31 sierpnia włącznie) i najpewniej cieszycie się z wygranej.

Przypominamy też, że w równoczesnym drugim konkursie – „Fair Play” – wciąż można wygrać monitor ultrapanoramiczny LG, jeden z trzech legendarnych Typów 59, jak również zestawy klocków Cobi oraz kody na Panther/M10, 30 dni konta premium i 1000 sztuk złota. W tym przypadku na adres swiatczolgow@cdaction.pl przesyłacie replay bitwy (znajdziecie je w podkatalogu „replays”, przy czym domyślnie zapisywana jest tylko ostania), w której prezentujecie postawę fair play. Przykładowo czy to osłaniając przypadkowego sojusznika (nie traktujemy poważnie gier w plutonach), czy „oddając” kille brakujące innym do Poola czy choćby specjalisty. Także w tym przypadku wymagane jest zdjęcie str. 98 pisma z czytelnym autografem – nickiem z gry po to, byśmy wiedzieli, z kim w grze kontaktować się w sprawie nagród.

Tymczasem tyle. Macie czas do 31 sierpnia. Do boju!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 12:22   Pafcio01

A można jeszcze gdzieś kupić numer 1 tego czasopisma? Bo nijak o tym nie wiedziałem, a kilka fotek na konkurs bym znalazł. Chyba, że można jakoś zastępczo rozwiązać zrobienie zdjęcia ze str. 98 :/ ?

piątek, 31 lipca 2015, 20:05   orzel286

@JacQ13 Sorki, to od lurkowania na /s/ :3

piątek, 31 lipca 2015, 19:20   ModySiwy

"monitor ultrapanoramiczny LG" [beeep] monitor Posiadam taki ale z wotem jest problem bo nie ma takiej przekątnej w ustawieniach:(( I czołgi wyglądają jak rozbadźgane kaczki na asfalcie

piątek, 31 lipca 2015, 18:43   JacQ13

@orzel286 >memstrzałki

piątek, 31 lipca 2015, 14:02   BIGMIKI

jeżeli nie będzie chętnych na te kody i nie będziecie mieli co z nimi zrobić to chętnie je przygarnę ;)

piątek, 31 lipca 2015, 11:45   Fanatik

@Smuggler jeżeli to miała być oferta współpracy, to naprawdę kiepsko zaprezentowana. Poza tym ja rzuciłem tylko luźny pomysł, który i tak wiadomo, że nie zostanie wzięty pod uwagę, także Twoja cierpka ironia i kontra są naprawdę zbędne. Albo wolicie czytelników świadomych i dyskutujących otwarcie o wszelakich rzeczach, albo stado ślepo podążających baranów, kupujących każde wasze słodkie pierdnięcie. Bo póki co wygląda to tak - pochwalić was - ok, zaprezentować inne zdanie - źle. Niezbyt dorosłe podejście.

piątek, 31 lipca 2015, 11:28   stach122

Niestety nie wezme udziału :c bo po części zainwestowałem w grę trochę pieniędzy.

piątek, 31 lipca 2015, 10:56   2real4game

@Zikor
Jaki? Spójrz na wydanie specjalne LoLa.

piątek, 31 lipca 2015, 10:00   Zikor

@Mawi: To chyba oczywiste, że chodzi tu o wydanie specjalne "Świat Czołgów". Jaki sens miałoby wydanie tego dodatku, skoro nie wiązałyby się z nim żadne dodatkowe korzyści? :)

piątek, 31 lipca 2015, 9:49   Mawi

Str 98. którego numeru ? Najnowszego czy któregokolwiek ?

O autorze

Gem

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z