Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

"Duchowy następca" Mega Mana potrzebuje Waszej pomocy

Papkin poniedziałek, 6 lipca 2015, 9:29 News

I nie, nie chodzi o kolejną zbiórkę na Mighty No. 9, ale o zupełnie nowy tytuł Keijiego Inafune, autora bądź współautora kilkudziesięciu Mega Manów. Na Kickstarterze równolegle wystartowały zresztą aż dwie zbiórki - na samą grę, jak i mające jej towarzyszyć anime.

Nowy projekt Inafune to trzeciosobowe action-adventure Red Ash: The Indeligible Legend i poza legendarnym projektantem dłubią nad nim także developerzy skasowanego Mega Man: Legends. Autorzy mają ambicje pożenić klasyczną rozgrywkę z oprawą wystylizowaną na japoński film animowany i potrzebują w tym celu 800 tys. dolarów. I zapewne je otrzymają, bo już teraz projekt ma na koncie niemal 250 tys.

Skromniejszym budżetem ma dysponować Red Ash: Magicicada, kwota niezbędna do produkcji opiewa na 150 tys. dolarów (1/3 tej sumy udało się już zebrać). Zarówno gra, jak i anime mają podebrać kilka postaci z Mighty No. 9 i rozgrywać się w przyszłości, jaka wciąż nie może się podnieść po wojnie robotów. 

Na The Indeligible Legend możecie łożyć tutaj, z kolei Magicicadę da się wesprzeć pod tym adresem.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 7 lipca 2015, 10:24   LaserGhost

designers aren&039;t producers

poniedziałek, 6 lipca 2015, 12:36   Gavriel6

Jak ludzie mogą być tak naiwni? Nie dalej jak miesiąc, dwa temu, jak opublikowany został zwiastun Mighty Number 9 (gdzie się okazało, że zamiast tej ręcznie rysowanej grafiki, którą Inafune obiecywał, będzie jakiś digital art, który na zbliżeniach wygląda mało atrakcyjnie) ludzie byli wielce oburzeni i zarzekali się, że nie poprą żadnego innego projektu Inafune. A tu proszę.... Znowu naobiecuje, znowu weźmie hajs i będzie przez 2 lata robił grę, która i tak będzie wyglądać inaczej, niż jak miała, ehhhhh

poniedziałek, 6 lipca 2015, 10:01   zoldator

Żeby być szczerym, Mighty No. 9 jest już prawdopodobnie skończone, a nawet jeśli nie to pracuje nad nim kilka osób i reszta studia pewnie się nudzi, w końcu gra i tak wychodzi w przyszłym miesiącu. Bardziej mnie martwi to, że zbiórka na Red Ash kończy się zanim Mighty No. 9 wyjdzie, trochę tak jakby bali się reakcji na ten tytuł.

poniedziałek, 6 lipca 2015, 9:57   Rankin

Jednej gry nie skończył, na dziesięć innych chce kasę. Normalnie drugi Schafer się rodzi.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z