Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

King´s Quest: Graham wraca do przyszłości

Papkin poniedziałek, 15 czerwca 2015, 23:36 News
PC
King's Quest
King's Quest

Jeśli jako tako kojarzycie przygodówki - wystąp i oglądać! Jeśli nie kojarzycie - też wystąp oglądać, bo do życia powraca legenda!

Co prawda można mieć co do jakości tego powrotu wątpliwości (bo epizodycznie, bo The Odd Gentlemen ostatnio popłynęli z Wayward Manor), ale... niech mnie, raz jeszcze zobaczyć w akcji Grahama (w dodatku przemawiającego szorstkim głosem Christophera Lloyda, czyli doktora Browna z "Powrotu do Przyszłości"!) jest dla każdego, kto mieni się fanem point'n'clicków wielkim przeżyciem! Poradujmy się wspólnie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: E3 2015, przygodowa, The Odd Gentlemen, Sierra Entertainment Inc.,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 16 czerwca 2015, 2:34   Szerszenix

Klimat mi się strasznie widzi i prawdopodobnie przetestuję tę pozycję! O:

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Twórcy nowego King´s Questa o swojej wizji [WIDEO]

News
środa, 22 kwietnia 2015

tworcy-nowego-kings-questa-o-swojej-wizji-wideo W nowym CDA Papkin zachwyca się nowym King's Questem na dwóch stronach zapowiedzi. W sieci pojawił się nowy materiał na temat gry, w którym twórcy opowiadają o swojej wizji - niezłe dopełnienie tego, co napisał w swoim tekście nasz redakcyjny Cerber (pff).

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z