Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITZapowiedziano dodatek do Gothica 3

CormaC wtorek, 15 kwietnia 2008, 9:18 News
pc
Gothic 3 - logo
Gothic 3 - logo

Firma JoWooD zapowiedziała dodatek do trzeciej części świetnego erpega. Gothic 3 - Forsaken Gods odpowiedzieć ma wiele pytań dotyczących wcześniejszych wydarzeń i świata gry oraz zapewnić płynne przejście do 'czwórki'.

Ponownie wcielimy się w Bezimiennego i staniemy w obronie Myrthany. Ponownie spotkamy też starych znajomych, choć nie wszystkie przyjaźnie przetrwały próbę czasu... Twórcy gry czytają uważnie fanowskie fora i postarają się urzeczywistnić w Forsaken Gods tyle życzeń i sugestii graczy, ile tylko będzie się dało. No właśnie - twórcy gry... Nie wiadomo tak naprawdę, kto przygotowuje dodatek. Wraz z 'czwórką' seria Gothic przeszła przecież w ręce studia Spellbound. Ludzie z Piranha Bytes zajęli się natomiast całkiem nową grą. W międzyczasie jednak wyjaśnili swoje nieporozumienia z JooWooD czego skutkiem było wznowienie współpracy tych firm. Byłoby miło, gdyby Piranha pożegnała się z serią dodatkiem na miarę Nocy Kruka do Gothica 2... Forsaken Gods pojawić się ma w IV kwartale tego roku.
Dodaj komentarz ν
Podziel się:

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z