Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Street Fighter V na PC i PS4 w marcu 2016

Cross środa, 10 czerwca 2015, 22:48 News
PS4

16 postaci, premiera przed kwietniem 2016, nowa mechanika o nazwie V-Trigger, update'y w stylu League of Legends, nowy poziom w Londynie? Jako, że wszystkie wiadomości wyciekają w tych czasach przed E3, mamy też solidną porcję wieści o Street Fighterze V.

Jakiś czas temu po sieci krążył zestaw plotek o SFV autorstwa niejakiego Akibastmana. Głosił on między innymi, że nowa bijatyka Capcomu zastąpi update'y w stylu "Super" i "Ultra" mniejszymi aktualizacjami w stylu League of Legends, Focus Attacks zastąpione zostaną nową mechaniką o nazwie "V-Trigger", premiera nastąpi w okolicach przed kwietniem 2016, story mode ulegnie gruntownym poprawkom, a obsada gry rozszerzy się o nowe cztery postaci: Rachid z Afryki, Zen z Indii, Laurę z Brazylii oraz niespodziewanego gościa.

Choć nowych postaci dziś nie potwierdzono, nowe informacje z magazynu Shortlist sugerują, że te półroczne już wycieki były w stu procentach prawdziwe. Potwierdzono, że Street Fighter ukaże się na komputery osobiste i PS4 w marcu 2016, i że jednym z nowych poziomów będzie londyńskie King's Cross Station (wypełnione po brzegi żołnierzami królowej uzbrojonymi w puzony).

Dodatkowo otrzymaliśmy trzy kluczowe terminy związane z mechanikami - V-Trigger, V-Skill oraz Critical Arts. Te ostatnie zastąpią słynne "Ultry" jako efektowne ataki kosztujące cały pasek EX. Pozostałe będą oparte o rosnący wraz ze zbieraniem batów pasek V: V-Trigger pozwoli nam wykonywać dodaktowe ciosy specjalne (Chun-Li ma otrzymać podwójny fireball, Nash dostanie teleport) oraz V-Gauge, czyli zdolność defensywną (u Ryu jest to parada, u Bisona odbijanie pocisków). Jako, że wcześniej potwierdzono inne plotki krążące wokół gry (tak, jak choćby użycie silnika Unreal Engine 4)... powinniśmy juz spekulować chyba o tym, jak wyglądał będzie odświeżony tryb historii i jak bardzo Zen będzie przypominała Dhalsima?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 12 czerwca 2015, 7:42   Dantes

Kawalorn @ odnośnie Rufusa napisałem a resztę dodałem co myślę na temat kontynuacji, swoją drogą nie wiem czemu bronisz SF 4 i 5 mam wrażenie że tylko zachwycasz się nową oprawą graficzną, mogę lubić / grać w gry od Capcomu ale nie będę chwalił słabych gier.

czwartek, 11 czerwca 2015, 11:12   zoldator

SF ALPHA MASTER RACE!

czwartek, 11 czerwca 2015, 10:47   Kawalorn

@Dantes A jak się to odnosi do czegokolwiek co powiedział AdiXeR? :P Wow, naprawdę musiałeś to z siebie wyrzucić.

czwartek, 11 czerwca 2015, 8:24   Dantes

AdiXeR @ seria Street Fighter skończyła SF 3rd strike od SF 4 jest coraz gorsza nowi wojownicy są niepotrzebni mowa o Crimson Viper, El Fuerte, Rufus to jakaś parodia również był wolał oryginalną koncepcję, Seth najgorszy boss w serii dodany bez pomysłu, może Abel czy Juri wyszli całkiem nieźle no ale to nie ratuje słabego designu reszty nowych postaci, balans podczas walk nie istnieje, Capcom powinien wydawać częściej nowe odsłony a nie tylko wypuszczać reedycje Super Mega Ultra Wypas.

środa, 10 czerwca 2015, 23:44   AdiXeR

Ja chcę tylko, żeby Juri wróciła. I żeby prawdziwy, oryginalny Rufus, znany także jako King Cobra, zaczął faktycznie istnieć.

środa, 10 czerwca 2015, 23:37   Grycan

Już rezerwuję pieniądze na pre-order. :P

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z