Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMaster of Orion zostanie wskrzeszony przez... Wargaming [WIDEO]

Berlin wtorek, 9 czerwca 2015, 11:04 News
PC
Master of Orion
Master of Orion

Prekursor strategii 4X, czyli Master of Orion, powraca, a wskrzesza go Wargaming - znana głównie z World of Tanks firma, która swoje korzenie ma w podobnych produkcjach, czyli na przykład Massive Assault. Chyba powoli rozpoczynamy sezon E3 2015 na poważnie.

Za powrót Master of Orion odpowiada studio NGD z Argentyny, czyli ludzie mający na koncie chociażby Finn and Jake's Epic Quest - jedną z nielicznych gier na motywach Adventure Time, która nie była skrajnie beznadziejna. Z informacji prasowej możemy dowiedzieć się, że:

Tworzona od podstaw grafika tchnie nowe życie do rozległej galaktyki, a dostępne rasy zyskają wyraziste osobowości. Gracze mogą oczekiwać ulepszonego interfejsu użytkownika, muzyki orkiestrowej przygotowywanej przez kompozytora odpowiedzialnego za warstwę dźwiękową oryginalnych Master of Orion, linii dialogowych nagranych przez znanych aktorów, nowych samouczków i wszystkiego tego, co sprawi, że klasyka ożyje na ekranach w odświeżonej szacie, z pełnym poszanowaniem jednej z najbardziej szanowanych franszyz w historii gier komputerowych.

Dostaniemy 13 grywalnych ras, a każda z nich będzie miała swoich unikatowych doradców, przewagi, technologie i wyjątkowy wygląd statków. W grze pojawi się 20 układów słonecznych, ponad 100 unikatowych gwiazd, prawie 100 technologii i ponad 20 budynków. 

Pierwsze screeny znajdziecie w naszej GALERII.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 9 czerwca 2015, 20:15   Marcus93

pomijając fakt, że przez brak jednoznacznej definicji gatunek 4x to śmiech na sali, to nie widzę najmniejszego powodu by firma nie miała próbować rozwijać się w innym kierunku niż WoT, WoWP, czy WoBS

wtorek, 9 czerwca 2015, 16:48   Rankin

nie potrzeba dawać im szansy, jest dostatecznie dużo kompetentnych developerów 4X (Stardock, Paradox) żeby nikt nie musiał się przejmować próbami odkopywania zwłok dawnej sławy przez ludzi którzy w życiu nie mieli nic wspólnego z gatunkiem

wtorek, 9 czerwca 2015, 15:12   Marcus93

"o nie, tylko nie wargaming! statki jak czołgi i wszystkie nawiązania do wota jako argumenty na nie!" dajcie im szansę zamiast narzekać.

wtorek, 9 czerwca 2015, 13:41   Naars

@Berlin: Nie wiem, czy tłumaczenie jest Twoje czy skądś pożyczone, ale franszyza =/= marka w języku polskim.

wtorek, 9 czerwca 2015, 12:51   xAndrzej43

Nie tylko nie Wargaming. Poza znośnym WoTem to nic innego dobrego nie zrobili.

wtorek, 9 czerwca 2015, 12:15   Rankin

>4X od Wargaming
to jak, w dniu premiery 4 rasy z 13, po 10 latach 12 z 13?
specjalne technologie za złoto?
co patch to inny balans?
kijowy silnik graficzny i dziwaczna fizyka?

wtorek, 9 czerwca 2015, 11:18   zoldator

No to reklamy na co drugiej stronie CDA mają już zagwarantowane.

O autorze

Berlin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Wyszeptałam słowa, które kowale wypowiadają w kierunku żelaza; które mordercy wypowiadają w kierunku swoich ofiar; które ogień wypowiada w kierunku tego, co je karmi. Tylko ja wiem, czego dokonałam, ale ukształtowało to moją ścieżkę”.

Komentarzy:
7

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z