Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGame Days w Wałbrzychu [GALERIA]

MQc sobota, 30 maja 2015, 19:30 News
Zamek Książ
Zamek Książ

Malowniczo położony Zamek Książ jest świetnym miejscem do odwiedzenia w weekend - zwłaszcza gdy odbywa się w nim impreza growa. Chyba pierwsza, na jakiej byliśmy, gdzie kolejki do największych atrakcji są na tyle niewielkie, że każdy może nagrać i naoglądać się do woli.

Zamek nie jest typowym miejscem dla takich imprez. Nie ma wielkich hal, za to do dyspozycji są długie korytarze i bogato zdobione komnaty. Tyle że zamiast fikuśnych stołów i krzeseł z tabliczkami krzyczącymi "NIE SIADAĆ!" wszędzie rozstawione są komputery, na których można grać i w rzeczy nowe (m.in. Dying Light i Heroes of the Storm), i w te sporo starsze (pierwszy Tony Hawk na Dreamcaście!), a nawet w te przedpotopowe (Pong z pokrętłami w charakterze kontrolerów). 

Impreza trwa do jutra i szczerze zachęcamy do odwiedzenia Zamku, jeśli nie macie za daleko. Poniżej macie kilka fotografii z soboty, więcej znajdziecie na fanpage'ach: 9kier, Berlinaenkiego i CD-Action.

(tutaj Berlin zaprasza w każdej chwili, jeżeli ktoś ma ochotę się zmierzyć!)

(te bronie są naprawdę ciężkie! Podziwiamy chłopaków, którzy cały dzień dali radę tak chodzić!)

(strefa gier bitewnych jest potężna – zajmuje całe piętro i jeszcze trochę!)

(oczywiście nie zabrakło cosplayu – jest też cała strefa dla miłośników gier Blizzarda)

(tak ślicznego cosplayu też nie zabrakło!)

(no i zapraszamy wszystkich, którzy chcą z nami przybić piątkę – wiecie kogo szukać :D)

(w sali obok jest Mega Man X! - przyp. Berlin)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 1 czerwca 2015, 9:44   marcusfenix345

Skoczyłem po szkole i muszę przyznać, że warto było mimo zmęczenia. Przydałoby się więcej takich imprez w tej okolicy, jako że graczy tu nie mało, a nie każdy ma często czas i pieniądze by dojechać do Wrocka.

niedziela, 31 maja 2015, 21:07   Horo

Na polsat viasat explore leci transmisja z tej karcianki blizzarda

niedziela, 31 maja 2015, 20:19   ST4LKER

@9kier Ja tam nie wiem, oceniam po zdjęciu (a tu widać różnicę o pół głowy), ale cóż.... mówi się, że małe jest piękne... :P

niedziela, 31 maja 2015, 18:17   9kier

@ST4LKER

Nie wiem, czy na pewno jestem niższa od Berlina. Podejrzewam, że tak, ale raczej tylko trochę. Dorastałam w lubuskich lasach ;)

niedziela, 31 maja 2015, 10:46   Hopkins

Książ jest piękny byłem tam 2 razy. Ale nie podczas takiego eventu.

sobota, 30 maja 2015, 20:39   ST4LKER

@Berlin Spokojnie, są od Ciebie niżsi, *zaczyna patrzeć na 9kier* ale przyznam, że nie od razu poznałem bez włosów w kitę do tyłu... ;)

sobota, 30 maja 2015, 20:19   2real4game

A w poniedziałek (?) pojawi się relacja Crossa z turnieju MK. To dopiero zaangażowanie. Co prawda główny organizator też się nie popisał względem jakichkolwiek informacji o imprezie.

sobota, 30 maja 2015, 20:06   Berlin

Jestem kurduplem zasadniczo, ale MQc to potwór gigant dwumetrowy!

sobota, 30 maja 2015, 19:51   ST4LKER

Widzę, że fajnie się pobawiliście - gratki, a piątkę bym sobie przybił z wami, ale od kilku dni wolę się przytulać do grzejnika ;) PS: To Berlin jest taki niski, czy MQc i Enki tacy wysocy? :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z