Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dragon Quest VIII ukaże się na 3DS-ie. Jest tylko jedno "ale"

spikain środa, 13 maja 2015, 20:00 News

Naprawdę super, że Dragon Quest VIII będzie na 3DS-ie. Fani serii powinni przebierać nóżkami i skakać z radości. Jest jednak mały problem: ci fani, którzy mieszkają poza Japonią, prawdopodobnie nie dostaną gry prędko. Albo w ogóle. Dowodem tego jest poprzednia część, Dragon Quuest VII.

Dragon Quest VII ukazało się na 3DS-ie w 2013 roku i nadal nie zostało wydane na zachodzie. Ten los prawdopodobnie podzieli ósemka.

A w wersji 3DS-owej będzie miała nowe wątki fabularne, nową postać żeńską, streetpassy, voice acting i muzykę nagraną przez orkiestrę. Więc byłoby na co czekać.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 13 maja 2015, 22:46   xcd2

Bym się nauczył japońskiego, ale konsolka ma region locka, drugiej specjalnie nie będę kupował. Grałem tylko w DQ IV, V i IX na DSie, bardzo fajna seria. Nie mogę się doczekać aż znów zasejwuję w kościele :-) Szkoda, że pewnie się nie doczekam.

środa, 13 maja 2015, 21:35   rumbur

Podchodziłem do tej gry dość ostrożnie, po czym okazało się, że jest to jeden z najlepszych j-rpg w jakie miałem przyjemność zagrać. Czułem się jakby grał w pierwsze Finale ( to znaczy tak do części IX, o reszcie nie warto nawet wspominać ). A do tego największy szok przeżyłem, kiedy moja postać zamieniła się po raz pierwszy w SSJ... Różowe SSJ. Kocham tę grę. Aha, specjalizuję się w Spearach, jakoś tak ładnie wyglądają na plecach.

środa, 13 maja 2015, 21:30   spikain

@Galadros: Błędy zdarzają się każdemu, czy był podchmielony, czy nie. ;) Ale dzięki, poprawione.

środa, 13 maja 2015, 20:48   Mariusz Saint

muzyka nagrana przez orkiestrę? to niesamowite jak udało im się to przenieść z wersji PAL tej gry z PS2

środa, 13 maja 2015, 20:18   Galadros

Spikain czasem piszesz te newsy z błędami jak byś był podchmielony nie wypada tak na forum samotnie wiesz ty co samolubie. (i muzyka nagrana przez orkiestrę.)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z