Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fire Emblem If będzie miało tryb dla jeszcze większych każuali. I zmiany terenu!

spikain wtorek, 12 maja 2015, 20:00 News
Fire Emblem If
Fire Emblem If

Intelligent Systems postanowiło zrobić coś bardzo dziwnego: oprócz trybu, w którym nie obowiązuje permanentna śmierć postaci, będzie też taki, w którym postacie wracają z grobu po jednej turze. Usunięty też zostanie – ale tak w ogóle, nie tylko w jednym trybie – limit broni. No i prawdziwy hicior: wpływanie na elementy otoczenia.

Tryb ustawiany będzie na początku i nie będzie można go zmienić. Jeżeli więc z jakiegoś powodu kupujesz grę taktyczną i nie chce ci się walczyć (pozwolę sobie skomentować: lol) i chcesz przebiec przez nią tylko dla fabuły i ładnych postaci, to proszę bardzo. Dostępny będzie tryb Phoenix, w którym jednostki będą się odradzały niczym z ptaszysko popiołu po jednej turze. Może to taki tryb dla tych, którzy będą chcieli przejść obie (albo raczej wszystkie trzy) kampanie bez konieczności powtarzania tych samych walk na normalnych zasadach.

A teraz coś, co sprawia, że współczynnik HYPE zwiększył się o 5: postacie z rodzin królewskich będą miały umiejętność wpływania na teren. Na przykład budowania mostów (co widzieliśmy w trailerze), ale też wywoływania trzęsień ziemi, płaszczenia gór (!) i innych.

Premiera 25 czerwca w Japonii i zdecydowanie zbyt późno w Europie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z