Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ryu ze Street Fightera w Super Smash Bros?

spikain środa, 15 kwietnia 2015, 15:38 Plotka

To na razie tylko plotka, ale źródło wydaje się dość solidne. Pewien człowiek grzebał w plikach aktualizacji Super Smash Bros. na 3DS-ie i znalazł pliki audio dla kilku nowych postaci. W tym Ryu ze Street Fightera.

Tutaj znajduje się jego post. Oczywiście może ściemniać, ale ponoć jest uznanym członkiem 3DS-owej sceny moderskiej, więc raczej można mu ufać.

Jeżeli to prawda i Ryu znajdzie się w Smash Brosach, będzie dość dziwnie – wszystkie postacie występują obu wersjach gry, a na Wii U nie ma żadnego Street Fightera. Ba, jeżeli nie liczyć crossoverów, ostatni Street Fighter pojawił się na stacjonarce Nintendo kilka generacji temu. Super Street Fighter IV jest na 3DS-ie.

Przeciw tym rewelacjom świadczy fakt, że nie jest to żaden remiks:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 kwietnia 2015, 18:15   Nonckiewicz

Nie wiem, low forward xx hadoken w smaszach chyba się nie sprawdzi.
Air Tatsu za to widzę.

środa, 15 kwietnia 2015, 18:11   PrincessNue

Remix czy nie remiks: tutaj akurat strony mogły się tak umówić (patrzy na Sanica i Segę), a i Capcom ostatnio w dobrych relacjach bytuje z Nindą. Chyba większa beka będzie, jak druga "wygrzebana" postać się okaże legitna. Mamy za mało klonów, potrzeba nam więcej.

środa, 15 kwietnia 2015, 17:41   Tuptup123

@spikain: Ja wiem, ale jest to jeden z najpopularniejszych utworów serii, ale z drugiej strony ta wersja brzmi dość dziwnie. Pewnie jestem w błędzie :)

środa, 15 kwietnia 2015, 17:34   spikain

@Tuptup123: Nie, Guile&039;s Theme, jak nazwa wskazuje, to motyw Guile&039;a. To jest motyw Ryu, wyguglaj sobie wersję ze Street Fightera II to dostaniesz mniej więcej to samo, co powyżej.

środa, 15 kwietnia 2015, 17:32   Tuptup123

Jak to nie jest remiks? Przecież to mocno zmieniony Guile&039;s Theme... w każdym razie tak myślę:
https:www.youtube.com/watch?v=Iof5pRAIZmw

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Super Smash Bros. Wii U/3DS: Bayonetta, Cloud i Corrin z Fire Emblem Fates [WIDEO]

News
wtorek, 15 grudnia 2015

super-smash-bros-wii-u3ds-bayonetta-cloud-i-corrin-z-fire-emblem-fates-wideo Odbyła się właśnie ostatnia prezentacja Super Smash Bros. na Wii U i 3DS-a. Masahiro Sakurai w szczegółach opisał Clouda (w tym jego własny stejdż, na którym przywoływać można summony z Fajnali!), pokazał Corrina z Fire Emblem Fates oraz postać, na którą wielu czekało: Bayonettę.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z