Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFire Emblem If: Jedna gra, trzy kampanie, setki bitew [WIDEO]

spikain czwartek, 2 kwietnia 2015, 17:04 News
Fire Emblem If
Fire Emblem If

Jest nowy trailer Fire Emblem If. Są też nowe informacje – po pierwsze, w grze będziemy musieli wybrać, za którym spośród dwóch królestw się opowiemy. Ukazane są w czerni i bieli (dosłownie), ale zapewne nie będzie to tak moralnie jednoznaczne. Tak czy inaczej, szykuje się kolejny doskonały strategiczny erpeg od Intelligent Systems.

Moją uwagę przykuł też moment budowania mostu – oby nie trafił do trailera przypadkiem i zapowiadał możliwość modyfikowania (w jakimś tam stopniu) terenu podczas bitwy.

Po raz pierwszy w Fire Emblem wcielimy się w głównego bohatera opowieści. Będziemy musieli wybrać pomiędzy królestwem, które nas wychowało (Nohr), a tym, z którego pochodzimy (Hoshido). Co ciekawe, jedną rzecz zapowiedzieli tylko w Japonii: gra dostępna będzie w dwóch wersjach, jak chociażby Pokemony – w każdej odbyć będziemy mogli kampanię po jednej ze stron, z unikalnym tłem fabularnym, rozwojem wydarzeń i postaciami. Drugą "stronę" będzie też można dokupić jako DLC (za mniej niż pudełko), podobnie jak trzecią, na razie bliżej nieokreśloną kampanię. Pamiętajcie, że te informacje potwierdzono dla Japonii, ale w europejskim ani amerykańskim Nintendo Direct o nich nie wspomniano. Hmmm...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 4 kwietnia 2015, 15:24   Berry

Trzecia kampania ma dotyczyć sytuacji, w której gracz nie wybrał żadnej ze stron.

piątek, 3 kwietnia 2015, 19:44   spikain

@Elano: W Japonii FE będzie kosztowało 4700 jenów, DLC – 2000. Po przeliczeniu wychodzi sześćdziesiąt parę złotych za DLC, ale nie wiadomo, czy będzie można to tak bezpośrednio przełożyć. Pożyjemy, zobaczymy. Wiem, że to mało prokonsumenckie, ale to jedna z tych kilku gier na świecie, za które będę skłonny zapłacić kilkadziesiąt złotych więcej.

piątek, 3 kwietnia 2015, 18:53   Elano

@spk - racja, poczytałem więcej i to jednak trochę takie sobie rozwiązanie. Chyba, że cena za całość będzie znośna, ale zapewne i tak wyższa, niż gdyby była to jedna gra w standardowej cenie.

piątek, 3 kwietnia 2015, 17:20   Layne

Nie mogę się doczekać.

piątek, 3 kwietnia 2015, 16:59   spikain

@Elano: Dwie wersje jednej gry różniące się zawartością i rozróżniane kolorami. To nie jest "kompletnie co innego", niezależnie od powodu, dla którego tak zrobiono.

piątek, 3 kwietnia 2015, 12:49   Elano

Dwie wersje Pokemonów powstają po to, by dwóch znajomych kupiło sobie po jednej wersji i by mogli się wymieniać różnymi rzeczami. A to będzie kompletnie co innego.

piątek, 3 kwietnia 2015, 10:28   Inryhk

@Nastah8 Fire Emblem to jedna z nielicznych serii/gier które bardzo dorośle podchodzą do kobiet w grach komputerowych, i chociaż czasami zdarzają się typowe księżniczki które trzeba ratować i fanservice&039;owe milfy to jest też multum bardzo silnych postaci kobiecych, także krytyka za 1 klatkę trailera z "jiggly titties" jest źle skierowana w tym przypadku.Co do tematu DLC - jakoś pokemonów nikt się nie czepia za dwie wersje, chociaż tu twórcy dają opcje kupienia sobie 2 wersji taniej jak ma się już jedną.

piątek, 3 kwietnia 2015, 0:37   Nastah8

Rozumiem, że "jiggly titties" to już standard w grach?

czwartek, 2 kwietnia 2015, 19:44   PEEPer

Nintendo jest niby takie dobre dla graczy, a sprzedają oddzielną kampanię w dlc?

czwartek, 2 kwietnia 2015, 18:47   rumbur

Jedna z najlepszych serii w historii Nintendo.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z