Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPo co robić konstruktywne rzeczy, jeśli można grać w Pac-Mana na Google Maps?

spikain wtorek, 31 marca 2015, 17:31 News

Google zrobiło sobie wcześniej Prima Aprilis i pozwala nam pograć w Pac-Mana na Google Maps. Warunki są dwa: trzeba znaleźć sobie miejsce z dużą liczbą dróg i upewnić się, że przez najbliższe kilka godzin nikt nie będzie nam przeszkadzał.

Pograć można tutaj. Znajdźcie miejsce z dużym zagęszczeniem dróg (jeżeli wybierzecie nieodpowiednie, system da wam znać, że nie da rady i pomoże wam wybrać inne) i kliknijcie pac-manową mapkę na dole.

Trzeba się chwilę przyzwyczajać, bo trochę niewygodnie gra się na mapach, na których drogi nie są ułożone w kratkę. Ale da się.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 kwietnia 2015, 14:37   KoroK

Rynek główny w Krakowie dobrze się sprawdza. :D

wtorek, 31 marca 2015, 18:00   tomalziom

fajna zabawa

wtorek, 31 marca 2015, 17:56   adadid2

Chętnie spróbuje. :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z