Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A może zrób sobie na szybko powieść wizualną? [WIDEO]

Berlin czwartek, 26 marca 2015, 11:51 News
Tyranobuilder
Tyranobuilder

Nyu Media zapowiedziało, że TyranoBuilder, czyli "najprostsze narzędzie do tworzenia multiplatformowych powieści wizualnych" trafi na Steama już niedługo. Są jacyś chętni?

TyranoBuilder trafi na Steam w piątek, 27 marca. Kosztować ma 15 dolarów, czyli u nas pewnie 15 euro. Karta katalogowa znajduje się TUTAJ. A jak to wygląda? 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 26 marca 2015, 21:21   mustang1x1

twinery.org
Jak ktoś chce sobie robić gry tekstowe, to ten program jest za darmo, gry można odpalić na wszystkim co obsługuje html, a wszystko jest za darmo, i można nawet swoje dzieło sprzedawać

czwartek, 26 marca 2015, 15:55   KafarPL

Czyli jak wyciągnąć kasę za ograniczony produkt a potem wydać pierdyliard DLC bez których się nie obejdzie (już jest na Steamie kilka takich programów, jeden to chyba nawet "kreator" Mangi)

czwartek, 26 marca 2015, 14:00   CyberKiller40

15€ za zamknięty tool, który nie działa na GNU/Linuxie ani nawet nie potrafi exportować na tą platformę, case closed, you lose. RenPy górą!

czwartek, 26 marca 2015, 13:21   mishiu

Zapewne nic dobrego i ładnego nie można tym zrobić.

czwartek, 26 marca 2015, 13:14   Same

A niby czym to narzędzie jest lepsze od Renpy?

czwartek, 26 marca 2015, 12:06   MiloszGracz

Czytałem już o tym dwa dni temu na blogu o anime. Interfejs po angielsku, ale kodowanie UTF-8 pozwoli na tworzenie gier w języku polski. Zapowiada się fajnie, a cena nie jest duża. Tutaj więcej: http:www.animeholik.pl/2015/03/tyranobuilder-program-do-tworzenia-gier.html

czwartek, 26 marca 2015, 11:55   Gwozdz

Ciekawe...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
0

Za nami  pecetowa premiera Red Dead Redemption 2. Z tej okazji zapraszam was do wędrówki po Dzikim Zachodzie. Ale tym prawdziwym, jakże różnym niż świat znany wam z gier i filmów. Ruszajmy, by rozprawić się z narosłymi wokół niego mitami. Jiiiiiii-ha!

Komentarzy:
13

Wśród asów światowej branży komputerowej nie brak i takich nazwisk, które brzmią bardzo swojsko. Znacie (choćby z moich tekstów) Jacka Tramiela/Trzmiela, na pewno słyszeliście też o niejakim Stevie Wozniaku. Ostatnio też jest głośno o Paulu Baranie, jednym z „ojców” internetu. Ale czy wiecie, że była szansa, by największą gwiazdą spośród nich był Jacek Karpiński?

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Po prostu – myśl. Nie tylko dziś.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z