Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Recenzujemy Battlefield Hardline

Krigore czwartek, 19 marca 2015, 19:48 News

W tym tygodniu premierę mieć będzie nowy Battlefield. Oczywiście będziemy go recenzować: pogramy w singla i w multi, co (chyba po raz pierwszy w dziejach pisma) będziecie mogli zobaczyć na żywo. Przy tej okazji zamierzam też skopać rzyć enkiemu – ale możecie mu pomóc. Jak?

Naszą zabawę podzielimy na dwa etapy. Pierwszy to stream z kampanii single, który będziecie mogli zobaczyć na naszym kanale http://www.twitch.tv/livedistraction – start w piątek o godzinie 17.00. By nie pokazać zbyt dużo i żebyście mogli się również sami cieszyć rozgrywką, będziemy streamować i komentować na żywo pierwsze trzy godziny kampanii. Ale to oczywiście nie koniec wrażeń.

W niedzielę zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy w sieci na serwer CD-Action. Po jednej stronie będzie grał Krigore, po drugiej – enki. Rzecz jasna, liczymy na waszą pomoc: każdy będzie mógł dołączyć do rozgrywki, pograć z nami i zobaczyć, który z nas lepiej radzi sobie z pilnowaniem lub rabowaniem worków pieniędzy. Na wspomnianym serwerze będziemy w niedzielę od 12.00 do 20.00 – szczegóły wkrótce.

Zapraszamy też do śledzenia relacji z zabawy i rozmów na temat gry na naszych kanałach społecznościowych:
enki – https://www.facebook.com/enkizm
Krigore – https://www.facebook.com/KrigorePL
 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Krigore
Gdy byłem mały, chciałem zostać modrzewiem. Niestety, nie wyszło i teraz piszę dla CD-Action. O grach, o sprzęcie. Lubię strzelanki, kiepskie filmy, w wolnych chwilach gapię się przez teleskop w gwiazdy.

Kontakt: www.fb.com/KrigorePL

Podobne newsy

Battlefield V: Wszyscy mają battle royale, mam i ja

News
czwartek, 19 kwietnia 2018

battlefield-v-wszyscy-maja-battle-royale-mam-i-ja Call of Duty dostanie battle royale, Red Dead Redemption 2 ponoć też, Tencent robi battle royale, developerzy The Division rzeźbią battle royale, Cliffy B wydał battle royale, GTA ma battle royale... zagadka: kogo jeszcze brakuje?

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Kwiecień to miesiąc urodzinowy CD-Action, postanowiliśmy sięgnąć więc do początków magazynu i ze szczególną uwagą przyjrzeć się zamieszczanym w nim reklamom. Na pierwszy ogień idą roczniki 1996 i 1997 – przygotowaliśmy kilkadziesiąt zdjęć, które przypominają dawne, prostsze czasy. 

Komentarzy:
17

Myśl na dziś: Jeśli twoje życie staje się trudniejsze, może to być znak, że właśnie awansowałeś na kolejny poziom.

Komentarzy:
2

Mamy kilka ciekawych propozycji, czekamy też na wasze!

Komentarzy:
22

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z