Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITBeta StarCrafta 2: Legacy of the Void już pod koniec marca [WIDEO]

Berlin czwartek, 19 marca 2015, 12:35 News
pc
StarCraft II: Legacy of the Void
StarCraft II: Legacy of the Void

Świat się nie może tego kolejnego StarCrafta doczekać, prawda? Nareszcie wiemy jednak, kiedy ruszą betatesty... I okazuje się, że to już całkiem niedługo.

Testy beta StarCrafta 2: Legacy of the Void ruszą już 31 marca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 20 marca 2015, 9:08   RaZzzZoR

Mnie tam interesuje tylko kampania

czwartek, 19 marca 2015, 23:22   rahiemur

Dla mnie najtrudniejsza w SC1 była 8 bodajże misja protków, gdzie walczymy z pobratymcami ale nie mamy dostępu do wszystkich technologii. Ogólnie SC1 to kampienie u terran najpierw do czołgów, potem do battlecruseirów. Zergi najpierw hydra zergling, potem mutale i guardiany. Protek dragoon i zealoty potem carriery i nie ma mocnych. Oczywiście w kampanii.

czwartek, 19 marca 2015, 23:15   shadoxsas

@KafarPL Właśnie zrobiłeś mi ochotę na ponowne przejście tych kampanii xD

czwartek, 19 marca 2015, 22:17   KafarPL

Tak czy siak teraz jestem w kampanii Zergów (chyba na 4 misji) i już się boję co będzie dalej :P

czwartek, 19 marca 2015, 22:16   KafarPL

niszcząc okoliczne budynki Proto i ich jednostki - potem tylko wysłałem 4xMarines do ataku CC. Generalnie jak stack Battlecruiserów nie wygrywa to wygrywa stack Goliathów i Tanków :P

czwartek, 19 marca 2015, 22:14   KafarPL

Natomiast teraz ogrywam Brood War i cóż, w ostatniej misji Protossów zostałem zgwałcony przez brązowego Zerga zanim miałem wystarczającą armię aby usunąć czerwonego z mapy - udało mi się tylko zdjąć im bazę w lewym dolnym rogu a i tak non stop na nią potem nacierały lurkery i hydry. Kampania Terran była OK ale kilka map przeszedłem na "leniwca" - np Emperor&039;s Flight (chyba) gdzie trzeba zniszczyć CC - po prostu załadowałem Tanki + Marines i razem z SV i Valkiriami rozstawiłem się na high ground niedaleko CC

czwartek, 19 marca 2015, 22:11   KafarPL

@Southzin - ostatnią misję Proto w podstawce, która teoretycznie jest uważana za trudną, zaliczyłem w zasadzie z palcem w nosie - poszedłem w 12 Battlecruisers + 12 Carriers (w zasadzie 11+11, włączyłem Hyperion&039;a i Gantrithor&039;a) z pełnymi upgrade&039;ami. Tylko baza Terran była atakowana (Protków raz a potem tylko Queensy podlatywały rzucić spowolnienie) - wybroniłem się startującymi jednostkami i cruiserami które robiłem. Potem szybki rush od zachodu z leadem Carrierów na OvM - Yamato - Win Win :)

czwartek, 19 marca 2015, 22:07   KafarPL

@bowmanek - no cóż. Dla mnie jednak oglądanie rozgrywek Brood War&039;a jest jakoś bardziej emocjonujące niż SC2. Więcej taktyk/micro, więcej ciekawych zagrywek...ciekawsze jednostki (heh, reaver drop, lurker drop...albo szalone micro z vulture i taktyczne rozstawianie ich spider mine w trakcie walki...nie pamiętam kto to robił ale wyglądało to oszałamiająco). SC2 też się ogląda przyjemnie ale znaczna większość rozgrywek to czyste "kto ma większą DeathBall" i wyglądają one tak samo.

czwartek, 19 marca 2015, 18:40   KafarPL

@bowmanek - duh, może oceniamy pod tym względem że..uwaga...SC2 to następca SC1 ??? Duh...SC1 był po prostu trudniejszy. Przez to że nie miał wielu rzeczy które ma SC2 to wymagał znacznie więcej micro i ogarnięcia pola bitwy. Co do kampanii się nie wypowiem bo nie wiem jak z poziomem brutal w SC2 ale ogólnie SC1 był "prosty-średni" a Brood War - "średni-trudny-omg masakra"

O autorze

Berlin

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
1

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z