Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITJak CDA bezczelnie oszukuje swoich czytelników?

Smuggler poniedziałek, 16 marca 2015, 17:39 CD-Action

Przez kilka dni biłem się z myślami. Powiedzieć o tym czy nie. Bo przecież brudy pierze się w swoim domu, solidarność zawodowa, reputacja pisma, mój etat… te sprawy. Ale jednak nie mogę milczeć. Muszę o tym napisać, bo inaczej musiałbym się do końca życia golić, nie patrząc w lustro, bo wstydziłbym się spojrzeć sobie samemu w twarz. Lepsza brutalna prawda niż piękne kłamstwo. Zatem…

Zatem zrobiliśmy was koncertowo w jajo!

Kojarzycie tekst o Michaelu I. Taylorze? Artykuł o tym panu był oczywiście naszym dowcipem primaaprilisowym (w końcu "kwietniowy" numer zobowiązuje do takich zagrań). Inicjały tego pana – M.I.T. – tudzież przerobiona fotka (Papkina) oraz masa absurdów w tekście (przeszczep 2 lewych rąk, 7 żon itd. itp.) to chyba wystarczające wskazówki… Tak nam się wydawało.

Tymczasem dostajemy maile od zaniepokojonych czytelników „w internecie NIC o nim nie ma” albo „ej, to chyba literówka, na końcu pisze, że został kanonizowany 1.04.2015, a przecież jest marzec dopiero…”.

Beka z tych, co się dali nabrać. Albo w sumie płakać trzeba, jeśli dają sobie wcisnąć takie brednie… Myślcie, ludziska, myślcie.

W każdym razie żart nam wyszedł. I spokojnie, aż do kolejnej podpuchy w 04/2016 możecie ufać we wszystko, co w CDA znajdziecie.
Przepraszam, jeśli czytając nagłówek spodziewaliście się czegoś innego. Zresztą chrzanić to, wcale nie przepraszam. Z prawdziwą radością znów was nabrałem. :P

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 19 marca 2015, 7:36   Hagan

Przecież dość łatwo dało się rozszyfrować że ten tekst to beka. Taki gościu jakby istniał, byłby prawdziwym Forrestem Gumpem gier video.

środa, 18 marca 2015, 9:37   sebogothic

Serio, ktoś się dał na to nabrać? Wystarczyło, że spojrzałem na to zdjęcie od razu zobaczyłem, że to Papkin po Photoshopie. Nie trzeba nawet czytać artykułu.

wtorek, 17 marca 2015, 23:41   Tesu

@Paladyn_Rage
Chodzilo mi raczej o te pochodzenia ludzkiego. Z psimi nie mam doswiadczenia, za to w zyciu czlowieka przychodzi taki czas, ze ma sie bliskie spotkania trzeciego stopnia z pampersem... ;)

wtorek, 17 marca 2015, 23:39   Tesu

@Toshi650
Tu nie chodzi juz nawet o to, ze lidzie sie nabrali, ale o to, ze narzekaja, iz CDA ich nabralo na oczywisty zart zwiazany z pierwszym kwietnia. I nawet jesli wzyciu codziennym zdazaja sie sytuacje absurdalne, to w tym tekscie byla nagromadzona taka ilosc oczywistych bzdur, ze za lykniecie tego jako prawdy mozna nazwac kogos pelikanem. Zeby nie bylo - nie bedzie to okreslenie pejoratywne, ot ktos dal sie zlapac na zart i tyle, w koncu na tym polega tradycja Prima Aprilis.

wtorek, 17 marca 2015, 21:26   SirXan

Gratulację autorzy za taki kreatywność. :) Prima aprilis wymyślony dużo wcześniej przed 1 kwietnia to dobry pomysł. Bo inaczej nikt na to nie nabierze i straci na tym całą frajdę. :)

wtorek, 17 marca 2015, 21:26   idh

To do żadne oszustwo.Polecam artykuł z numeru 05/2014 gdzie przyznali się do łapówkarstwa i przekłamanych recenzji.Cały byłem roztrzęsiony kiedy spojrzałem na tekst drobnym drukiem. :)
(Tak naprawdę zorientowałem się wcześniej.)

wtorek, 17 marca 2015, 20:35   Paladyn_Rage

@Smuggler
A co z promocjami w hipermarkecie?
@Tesu
Z tymi defekacjami też nie taka prawda absolutna. Takie np. psy

wtorek, 17 marca 2015, 18:53   MrSith

Ja czytając, miałem kolosalną bekę z nieprawdopodobieństwa wydarzeń, końcówka o kanonizacji była już oczywistością. Ale tak naprawdę najbardziej mnie zdziwiło, że o nim nie słyszałem wcześniej, skoro (podobno) robił m.in. w id - na pierdyliard % byście wspomnieli o nim wcześniej, choćby w artykułach o rzeczonym id.
Ale ®żart dobry, na &039;zaebce&039; dość długo podziwiałem &039;chorość&039; zdarzeń (jak z Joemonstera), zanim zostałem wyprowadzony z błędu :D

wtorek, 17 marca 2015, 18:34   EZptrE

To tylko świadczy o tym, że IQ systematycznie się obniża.

wtorek, 17 marca 2015, 17:27   richter5

Tam są tak bezsensowne zdanie, że człowiek aż dziw, że ktoś serio w to wierzył :P

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
16

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z