Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Sega wcale nie porzuca całkowicie konsol

spikain poniedziałek, 2 marca 2015, 16:33 News
Sonic Generations
Sonic Generations

Od jakiegoś czasu docierały do nas wieści o restrukturyzacji Segi, której wynikiem miałoby być kompletne porzucenie rynku konsolowego i skupienie się na platformach mobilnych oraz grach on-line na PC (czyli, w domyśle, Facebooka i jemu podobnych). Główny designer w Sonic Team powiedział jednak, że jeż powróci na konsole.

W sumie nie wiadomo, czy to dobre wieści, czy złe, bo ostatnie gry z Sonikiem nie bardzo się udawały.

Takashiego Iizukę spytano o losy Sonika:

My w tej chwili nie… osobiście, nie zamierzam przestawać robić gier z Sonikiem na konsole stacjonarne. Nie martwcie się o nie!

Gdybym teraz zasnął, prawdopodobnie przyśniłoby mi się, że Sonic Team (albo same prawa do marki) został sprzedany któremuś z producentów konsol. Ten mógłby zadbać o jakość przyszłych produkcji z mięsnym jeżem (przepraszam), bo Sedze nie bardzo to wychodzi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Sega, zręcznościowe, akcja, SEGA, Big Red Button,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 3 marca 2015, 13:36   adul

Mają dobry, własny silnik do większych gier (Hedgehog Engine), który chodzi na wielu platformach (PC, 360, PS3, WiiU). Dorobić wersję na X1 i PS4 i mogą wypuszczać na wielu platformach naraz. Skoro mieliby większy rynek docelowy, to można by bardziej dopracować gry.Sonic Generations na tym silniku niezły był, w dodatku na PC jest on teraz podstawą do wielu modów (n.p. przeniesiono poziomy dzienne z Unleashed, który na tym samym silniku chodził).

poniedziałek, 2 marca 2015, 23:04   remiksiu

Po Sonic Boom, to mnie jakoś do sanica nie ciągnie. :/

poniedziałek, 2 marca 2015, 21:36   Matejbudz

Nintendo kasę sypnie by złowić Jeża.

poniedziałek, 2 marca 2015, 19:02   teken

Mam teraz fazę na Sonic&039;a (wychowałem się na tej grze) i kupuję wszystko co dostepne, mam Sonic TH 1, 2 i 3, Sonic Unleashed (pokonała mnie głupota twórców, nie potrafię przejść tej gry), Sonic Colours, Black Knight, Secret Rings na Wii, Sonic 3 & Knuckels w osobnym wydaniu na PC i Sonic Generations na PS. Generations to jest dla mnie arcydzieło Segi, genialny gameplay, świetna i prosta fabuła, powinni to kontynuować, bo jak dla mnie wceśniej nie było tak dobrego tytułu z jeżem.

poniedziałek, 2 marca 2015, 18:42   Skelldon

sanic plz
gotta go fast lel
(czy to jakaś ukryta sugestia, że w tagach są tylko 3DS i WiiU? ;3)

poniedziałek, 2 marca 2015, 18:04   vsavior

@Typr; No raczej nikłe szanse, nie zapominaj że to gry na PSP, byłoby za dużo roboty z podkręcaniem ich do w miarę sensownego poziomu graficznego. Jak już to pojawią się właśnie na smartfony i tablety.
A tak ogólnie to Sega raczej nie wycofałaby się kompletnie z rynku konsolowego, przynajmniej tak długo jak dalej siedzą w automatach.

poniedziałek, 2 marca 2015, 17:12   Typr

"i skupienie się na platformach mobilnych oraz grach on-line na PC (czyli, w domyśle, Facebooka i jemu podobnych)"
Coś czuję, że jednak Valkyria Chronicles 2 i 3 już nigdy nie wyląduje na Steamie :( (tym bardziej, że 3 nie ukazała się nigdzie poza Japonią)

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski

Podobne newsy

Sonic Lost World z Wii U trafia... na pecety!

News
wtorek, 6 października 2015

sonic-lost-world-z-wii-u-trafia-na-pecety Porty z Wii U na PC jeszcze parę miesięcy temu brzmiały jak bzdura, ale wygląda na to, że Ubisoft wyznaczył z Zombi nowy trend? SEGA ogłosiła dziś, że ich najnowszy trójwymiarowy platformer z jeżem Sonikiem o podtytule Lost World (Boom? Przecież taka gra nie istnieje) pojawi się też na komputerach osobistych. Preordery wynagradzane są darmową kopią wybornego Sonic and All-Stars Racing Transformed!

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z