Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[18+] Zero grawitacji przez całe 8 minut gameplayu Senran Kagura: Estival Versus [WIDEO]

spikain czwartek, 12 lutego 2015, 19:15 News

Już miałem napisać, że w Senran Kagura: Estival Versus "będzie nawet całkiem fajnie wyglądający gameplay", ale potem obejrzałem opublikowane przez twórców wideo do samego końca i zorientowałem się, że i tak nikt nie uwierzyłby, że chodzi mi o tę część z siekaniem przeciwników w powietrzu. Uwaga – materiał raczej nie dla dzieci.

(Aha, jeszcze jedno: premiera w Japonii 26 marca na PS4 i Vicie)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 16 lutego 2015, 13:38   kichacz

Japonia...

niedziela, 15 lutego 2015, 22:57   remiksiu

Tymczasem w Japonii! - No to niech się pan pochwali, przy czym pan pracował. - Zrobiłem grę. Gra się w niej dziewczynami, które mają zbyt obfite biusty i ubrania, które je uwydatniają. Walczy się przeciwko zastępom innych skąpo ubranych dziewczyn. Zmieniając tak jakby styl, zmieniamy także mundurek, który wyciągamy z pomiędzy cycków. O i czy wspomniałem o tym, że w grze tej są ośmiornice i symulator dotykania intymnych części naszych bohaterek?- Witamy na pokładzie! :D

niedziela, 15 lutego 2015, 14:11   Nekomimi

Może kupię na PSV

niedziela, 15 lutego 2015, 12:12   mishiu

@Sycho14 odnośnie Wiedźmina 2 to była jakaś afera? W Wiedźminie 3 mają być nadal takie i inne sceny.

sobota, 14 lutego 2015, 23:44   _SetH_

@KadwaO Koncept wydaje się tak absurdalny, że chyba to sprawdzę. Jeśli będzie jakaś promocja w eshopie, bo 160zł to za dużo, żeby ryzykować. Byle tylko żona nie zobaczyła jak w to gram. Chociaż, to wcale nie musi mieć mieć złych efektów...

sobota, 14 lutego 2015, 23:26   KadwaO

@_SetH_ Tego się domyśliłem, ale twój komentarz przypomniał mi najbardziej rozbrajającą opcje, po zobaczeniu której mało kto za pierwszym razem zachowuje pokerową minę ^^

sobota, 14 lutego 2015, 22:49   _SetH_

@KadwaO Z tym 3DSem to był żart, ale w sumie, jakoś nie dziwi mnie, że to już istnieje.

sobota, 14 lutego 2015, 20:02   Sycho14

Japonia robi grę o cyckach, podczas gdy na zachodzie nadal nie ma scen miłosnych w grach Bioware, a Triss goła w Wiedźminie to była afera na cały świat...

sobota, 14 lutego 2015, 19:03   KadwaO

@ _SetH_ masz dwie części na 3ds&039;a, które wykorzystują również dmuchanie w mikrofon (tak, wiem jak to brzmi)

sobota, 14 lutego 2015, 18:47   _SetH_

Gra o laskach w mundurkach dla fetyszystów lejących laski w mundurkach dla fetyszystów i wyciągających nowy mundurek spomiędzy cycków? To mogło powstać tylko w Japonii. Będzie wersja na 3DSa? Można by bardzo twórczo wykorzystać 3d i dotykowy ekran ;)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
0

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z