Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAgony - jak wam się podoba prototyp gry marzeń pewnego Polaka? [WIDEO]

Berlin piątek, 23 stycznia 2015, 9:32 News
Agony
Agony

Tomek Dutkiewicz pracował przy Godfire: Rise of Prometheus i Alien Rage jako FX Artist. "W ostatnim czasie" postanowił jednak zrobić coś całkowicie swojego - prototyp wymarzonej gry zainspirowanej horrorami pokroju nowego Obcego czy Amnesii. Jak się wam podoba?

Jak mówi sam twórca: "bohater postawiony zostaje w trudnej, zmuszającej do walki o przetrwanie, sytuacji. Unikając konfrontacji z przeciwnikami oraz rozwiązując proste zagadki logiczne, gracz stara się przywrócić wspomnienia bohaterowi, oraz pomóc mu wydostać z krainy, w której się znalazł. Gracz jest również w stanie tymczasowo zapanować nad umysłami wybranych postaci. Zarówno ludzi, jak i nieokiełznanych demonów. Akcja osadzona zostaje w piekle, które podzielono na cztery obszerne fragmenty, oddane do eksploracji w poszukiwaniu ukrytych przedmiotów, komnat oraz elementów rozbudowujących fabułę".

Tomek na razie bada odzew, a jeżeli okaże się, że gracze są zainteresowani tego typu rzeczami, prawdopodobnie ruszy ze zbiórką na Kickstarterze. Na dole możecie zobaczyć gameplay z prototypu - podoba się?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 26 stycznia 2015, 0:23   hydro9

Coś idealnie dla mnie stworzonego :) Dawno nie było gry tpp z zagadkami, a jak jeszcze dojdzie do tego wprowadzenie ala HL2 to będę bardzo zadowolony :)

sobota, 24 stycznia 2015, 17:00   darek19851985

Ryje czerep i to dobrze bo brakuje tak ambitnych gier. Widać już teraz po samym gameplay że narobi sporo zamieszania.

sobota, 24 stycznia 2015, 14:59   BugenHagen

DOBRZE RYJE BERET I O TO CHODZI! Tomku mój imienniku, masz moje pełne wsparcie! Wystaw to na Kickstarterze a gwarantuje Ci wsparcie jak za najnowszą grę klasy AAA!

sobota, 24 stycznia 2015, 12:01   VampirX4

To tak wygląda piekło? Fuuuj. Ta sceneria jest obrzydliwa, dlatego będą w nią grał i wpłacę 25$ na kickstarterze, żeby mieć pre-order.

piątek, 23 stycznia 2015, 20:09   KnightfromVegas

Wygląda jak wnętrzności jakiegoś potwora :D

piątek, 23 stycznia 2015, 15:53   TheRoom

Ahh, czuję, że dobrze zryje psychikę. Czekam z niecierpliwością :D

piątek, 23 stycznia 2015, 15:15   HeklusDwa

Dobrze w pyry.

piątek, 23 stycznia 2015, 15:07   mark133

@paintball_X wez ty sie synku za innych nie wypowiadaj z laski swojej co?!

piątek, 23 stycznia 2015, 14:31   sneer9999

Za mało koloru czerwonego za mało krwi, flaków i ognia.

piątek, 23 stycznia 2015, 14:26   artur1105

@paintball_X Łoło, mamy tu wróżbitę Macieja... Nie ma to jak sądzić, że każdy myśli tak jak ja i wypowiadać się za wszystkich. Może Ty nie zapłacisz, ale założę się że sporo osób zapłaci już na zbiórce Kickstartera;p W tym może i ja coś dołożę, bo twórca wydaje się ambitny i uczciwie pokazuje prototyp i pyta o opinie zanim zawoła kasy...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z