Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSZrób fajną postać w Dragon Age: Inkwizycja, wygraj kolekcjonerkę

CD-Action wtorek, 30 grudnia 2014, 18:15 Konkurs
Dragon Age: Inkwizycja - edycja kolekcjonerska
Dragon Age: Inkwizycja - edycja kolekcjonerska

Jak gra się wam w Dragon Age: Inkwizycja? Zauważyliście pewnie świetny kreator postaci, w którym mamy sporą dowolność przy tworzeniu swojego bohatera. Na tym będzie się opierało zadanie w konkursie, w którym wygrać możecie jedną z trzech kolekcjonerek Inkwizycji!

[UPDATE]

Najbardziej urzekły nas:

Rudy, czarny krasnolud autorstwa Orion07:


Idealnie odwzorowana postać autorstwa ryjonki:


Oraz Geralt autorstwa tERRORistic:

Ze zwycięzcami skontaktujemy się za sekund pięć na naszym forum.

[/UPDATE]

Aby wziąć udział w konkursie, musicie stworzyć ciekawą postać w Dragon Age: Inquisition (warunkiem jest więc posiadanie gry, chociaż nic nie stoi na przeszkodzie, by postać powstała na komputerze znajomego). Może być wzorowana na prawdziwej osobie, jakiejś postaci albo po prostu z jakiegoś powodu wyjątkowa. Liczymy na waszą inwencję. (Jeśli np. ktoś chce zrobić dokładną kopię siebie, to dobrze przy okazji też wrzucić zdjęcie udowadniające, że jesteście bardzo podobni).

Do wygrania – aż trzy edycje kolekcjonerskie gry. Platforma - do wyboru.

Screena z postacią w wysokiej rozdzielczości należy wrzucić na imgur.com, a linka do niego (najlepiej bezpośrednio do obrazka, nie do strony z nim) – zamieścić w komentarzu poniżej.

Macie czas do poniedziałku 29 grudnia, do 23:59:59. Czekamy na wasze zgłoszenia!

[UPDATE]

Przypominamy o upływającym terminie nadsyłania prac - stąd "podbicie" konkursu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, RPG/akcja, BioWare, EA Polska, Electronic Arts,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 3 stycznia 2015, 23:08   Unity

Gratuluje zwycięzcom, jednakże ja wybrałbym inaczej, bardzo inaczej.

czwartek, 1 stycznia 2015, 23:32   GraczPrzodowy

Co? Mój Niko Bellic nie wygrał? Czuję się zawiedziony :D

środa, 31 grudnia 2014, 20:02   wielki0fan0gier

ryjonka bardzo ładnie odwzorowała swoją buzię. Ze względu na mimo wszystko zbyt małą ilość opcji, ciężko mi było odwzorować Sylwka Stallone i siebie, ale może to brak umiejętności.

środa, 31 grudnia 2014, 16:30   sebogothic

@Buranchi - Poszukałem w komentarzach i tutaj jest zdjęcie ryjonki: http:imgur.com/wBke8md

środa, 31 grudnia 2014, 16:23   wielki0fan0gier

Ebolas najlepsiejszy. Kto nie kojarzy z YouTube, szkoda. :D Dobre postaci, lipne nagrody. Jakość kolekcjonerki zakrawa o absurd.

środa, 31 grudnia 2014, 14:53   Buranchi

A tak pomijając już wiarygodność tego konkursu to cał ten edytor za super nie jest, mała ilość fryzur, że o brodach już nie wspomnę. Brak dopasowania wzrostu i wagi, jak tu stworzyć prawdziwego siebie?
Geralt zrobiony bardzo fajnie, odwzorowanie siebię też ok, tym bardziej że sam zawsze pierwsza postać jaką robię musi być do mnie podobna, dzięki temu lepiej się wczuć. Niestety nie wiem na ile jest podobna bo nie widzieliśmy zdjęcia ryjonki ;p

środa, 31 grudnia 2014, 14:53   Buranchi

Zaznaczę ze ten konkurs to największy bezsens jaki widziałem, zrobienie postaci w grze której się nie ma. Czy ten konkurs był dla posiadaczy DA:I czy dla gości którzy chcieli zaznać szczęścia w starym roku?
2real4game co się czepiasz chłopa, dobrze prawi. Ktoś miał ekstra pomysł i najprawdopodobniej został olany. Niemożliwym jest przejrzenie tylu prac w 2h, tak jak to zrobił spikain. A gdzie tu jeszcze opisy... Też mi się wydaje że wybrał jakieś najlepsze z trzech wybranych stron i tyle.

środa, 31 grudnia 2014, 14:32   sebogothic

Ten krasnolud wygrał dlatego, że jest czarny. :D

środa, 31 grudnia 2014, 13:55   TTTr96

@2real4game
Nie uwzględnienie opisów, to największy błąd, jaki mogły popełnić osoby, które sprawdzały prace. To tak jakby chłopak szukał dziewczyny i interesowało go tylko to, żeby była ładna, w środku kompletny pustak, na imprezie wiecznie robi z siebie pośmiewisko &039;ale jest ładna!!!&039;. Poza tym, sam konkurs niejako mijał się z celem, zrób postać w grze, którą możesz wygrać, rly? Wyniki są jednym wielkim dowcipem, poszli schematycznie &039;na oko&039; i tak go rozstrzygnęli. Chyba się przerazili ilości prac...

środa, 31 grudnia 2014, 13:49   michal9o90

Przepraszam co tu ma do rzeczy moja płeć, co i tak jest zaznaczone w Nicku MICHAŁ!! faktycznie do tego potrzeba IQ 200. Żal prowadzić dalszą konwersację. Wiec nie nie marnuje czasu na kontemplacji czy mam rozmawiać z idiotą czy nie. Wybieram olanie twoich wywodów.

O autorze

CD-Action

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z