Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Z migracją Dark Souls z GFWL na Steama poczekamy do grudnia

spikain środa, 26 listopada 2014, 17:00 News
pc
Dark Souls: Prepare to Die Edition
Dark Souls: Prepare to Die Edition

Jak pewnie zauważyliście, listopad powoli się kończy, a nadal nie przenieśliście swoich sejwów i osiągnięć z Games for Windows Live na Steam. From Software zapowiadało, że migracja nastąpi w tym miesiącu, ale potrzebuje trochę więcej czasu.

From poinformowało:

Pracujemy ciężko nad sfinalizowaniem procesu przenoszenia waszych save’ów i achievementów z Dark Souls: Prepare to Die na Steam. Potrzebujemy dodatkowych testów i teraz mierzymy w grudzień. W najbliższych tygodniach będziemy mieli więcej informacji. Dziękujemy bardzo za cierpliwość.

Pamiętajcie, że do przeniesienia – kiedy już będziecie mieli taką możliwość – wystarczy wam token z Games for Windows Live (lub klucz CD, jeżeli macie wersję pudełkową), który po prostu trzeba będzie sobie przekleić na Steamie. Tutaj znajdziecie informację odnośnie tego, jak go znaleźć.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 27 listopada 2014, 12:29   zadymek

@arisa321
To oznacza przede wszystkim przeniesienie multi na serwery Steam. To cała zabawa w import save&039;ów i osiągnięć jest opcją dodatkową i dostęp do niej jest ograniczony czasowo.

czwartek, 27 listopada 2014, 11:31   arisa321

Czy to oznacza również przeniesienie serwerów multiplayer na serwery Steama? Łączenie się z graczami przez Games for Windows Live było koszmarem. Czasami trzeba było czekać kilka minut na pojawienie się białego znaku. Czasami nie było go wcale.

czwartek, 27 listopada 2014, 11:22   Kawalorn

@mapokl Właśnie nie wymagała, była opcjonalna. A przynajmniej moja była bo najpierw skończyłem grę a dopiero potem zorientowałem się, że można ją do Steama doczepić. :P

czwartek, 27 listopada 2014, 3:33   Skelldon

@Kawalorn, @mapokl: Moja wersja (Biedronkowa, jak to miałoby pomóc :D) wymaga jedynie aktywacji przez internet, bodajże właśnie przez GfWL bez ingerencji Steama, więc wg tego co mówicie chyba nie powinienem mieć problemu (chyba, że GfWL ostatecznie trafi szlag). W każdym razie, dzięki za pomoc. ;)

czwartek, 27 listopada 2014, 1:16   mapokl

@Skelldon. Gra w polskiej dystrybucji pudełkowej i tak wymagała rejestracji na Steamie, a przez niego uruchamiał się GFWL. Dlatego już przed przenosinami większość osób w Polsce miała ją na Steamie i nie wie co ma zrobić by grę ze Steama przenieść na Steama ;). Więc nie ominiesz, chyba, że masz jakąś inną wersję.

środa, 26 listopada 2014, 23:05   Kawalorn

@Skelldon Jeśli zainstalujesz grę z pudełka to będzie można grać offline (nie jestem pewien, ale szczerze wątpię żeby nie). Jeśli będziesz ją instalował ze Steama to nie będziesz miał wyboru.

środa, 26 listopada 2014, 22:45   Medusha

Hmm... Może to i lepiej? W końcy steam to steam...:)

środa, 26 listopada 2014, 21:39   Skelldon

A jeśli nie chcę przenosić gry z GfWL na Steama (ło matko, ale jestem dziwak :P), to mogę nadal grać bez przenoszenia offline? I tak nie zależy mi na multi. :D

środa, 26 listopada 2014, 18:52   Kawalorn

@zadymek From Software pozwoli na "konwersję" save&039;ów przez jakiś czas od przeniesienia gry, tyle zapowiedzieli. Niestety nie wiadomo jak to będzie działać.

środa, 26 listopada 2014, 18:41   zadymek

@Kawalorn Działa mi klucz, nawet w temacie na forum to opisałem. Ale nadal nie wiem jak będzie wyglądała sprawa importu zapisów stanu gry (achiki, oględnie rzecz ujmując, mi powiewają) - to jest ten "dorobek", a nie jakieś piik piiiiik osiągnięcia ;). Jeśli gra będzie rozpoznawała dowolny save to spox, ale jeśli nie to nie ma sensu zaczynać nowej kampanii.

O autorze

Dawid 'spikain' Bojarski
Dawid 'spikain' Bojarski
Redaktor naczelny CD-Action
Redaktor naczelny cdaction.pl
Człowiek
Mit
Legenda


My loony bun is fine, Benny Lava.

Podobne newsy

Dark Souls: Mod znacznie rozbudowuje grę

News
czwartek, 3 stycznia 2019

dark-souls-mod-znacznie-rozbudowuje-gre Szykujcie się na śmierć zgotowaną przez zupełnie nowych bossów.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
8

Pozdrowienia z Portsmouth. Przyjechałam randkować, a zamiast tego siedzę i pracuję! Ale przynajmniej mogę popatrzeć na urocze cyfrowe zwierzaki.

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Wszystko, co wpiszecie w pasku zapytania, będzie wykorzystane przeciwko wam w reklamie kontekstowej.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z