Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Pierwszy konkretny zwiastun Alone in the Dark: Illumination [WIDEO]

Piotrek66 wtorek, 4 listopada 2014, 9:30 News
PC
Alone in the Dark: Illumination
Alone in the Dark: Illumination

Horror i nastawiony na kooperację shooter w jednym? Alone in the Dark: Illumination jest dosyć nietypową produkcją. Jej twórcy opublikowali pierwszy zwiastun prezentujący konkretne fragmenty gameplayu, a także ujawnili szczegóły dotyczące dostępnych w grze klas postaci.

W Alone in the Dark: Illumination gracze będą mogli pokierować jednym z czterech wybranych przez siebie bohaterów. Łowca posługuje się m.in. karabinem, pistoletem maszynowym i miotaczem płomieni. Z kolei wiedźma korzysta nie tylko z broni palnej, ale także nadnaturalnych zdolności – potrafi chociażby porazić wrogów błyskawicą lub przejąć kontrolę nad potworem.

Kapłan ma na podorędziu „boskie” moce pokroju „uścisku Pana” , „świętego światła”, „gniewu Bożego”, „oczyszczenia grzeszników” i „kościelnej pieśni”. Inżynier natomiast – jak sama nazwa wskazuje – wyposażony zostanie w mechaniczne przedmioty, posiadać będzie też m.in. pistolet, strzelbę, a także tajemniczo brzmiące Tesla Wall i Comet.

Grę można już zamawiać na Steamie – osoby, które złożą pre-order dostaną tzw. edycję Eldritch zawierającą dostęp do planowanej na jesieni bety oraz skórki dla postaci i broni. Poniżej znajdziecie nowy trailer produkcji:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 4 listopada 2014, 18:41   Rzulwiu

Ciekawe jaką fabułe nam zaserwują. Ostatnia część była bardzo fajna, ale zakończyła się totalną apokalipsą (bez furtki). Więc ciekawi mnie, co wymyślili...

wtorek, 4 listopada 2014, 16:54   HeklusDwa

AHahahahaha

wtorek, 4 listopada 2014, 16:22   BIsken

"Horror i nastawiony na kooperację shooter w jednym..." Istnieje taka firma która nazywa się CAPCOM. Kiedyś mądre głowy z CAPCOM postanowiły połączyć te dwa gatunki Shooter+Horror i wyszedł im potworek który nazywał się Resident Evil 5. Początek końca kultowej serii.

wtorek, 4 listopada 2014, 13:42   Fanatik

Tak to jest jak się za dużo podniecało Residentem.

wtorek, 4 listopada 2014, 10:33   gramofon23

Instruktaż wideo: jak zniechęcić gracza do "odświeżonej" marki.

wtorek, 4 listopada 2014, 10:27   Antimasterplan

Hmm, zazwyczaj nie krytykuję tak wczesnych produkcji, ale to było dosyć...słabe. Jeżeli to miało mnie (przeciętnego, szarego gracza) zachęcić, to nie dość, że nie spełniło zadania, to jeszcze skutecznie pozbawiło mnie resztek zainteresowania tą produkcją.

wtorek, 4 listopada 2014, 10:20   TomcioM

Co to za (beep)? To już doszczętna profanacja marki.

wtorek, 4 listopada 2014, 9:41   Krajing

Pewnie sprzedaż(a już na pewno zainteresowanie grą) by nieźle podskoczyła jakby zmienili nazwę na Alone in the Dark - Illuminati

Podobne newsy

Alone in the Dark: THQ Nordic przejęło prawa do marki

News
środa, 19 września 2018

alone-in-the-dark-thq-nordic-przejelo-prawa-do-marki- Wydawca kupił od Atari także nieco zapomniane Act of War.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z