Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITInbox, czyli Gmail 2.0? Nowa usługa pocztowa od Google´a [WIDEO]

Piotrek66 czwartek, 23 października 2014, 19:30 News
Inbox
Inbox

Gmail to jedna ze sztandarowych – oczywiście obok wyszukiwarki – usług Google’a. Koncern zdecydował się jednak na niespodziewany krok i poinformował, że pracuje nad kolejnym serwisem pocztowym – Inbox.

Inbox to nowa usługa pocztowa, nad którą pracują ludzie odpowiedzialni za powstanie Gmaila. Nowy serwis będzie co prawda na nim bazował, ale będzie funkcjonował od niego niezależnie. To oznacza, że internauci będą mogli – przynajmniej na razie – wybrać, z którego portalu chcą skorzystać.

Zmian jest sporo i powinny one usprawnić korzystanie z e-maili. Przede wszystkim – w Inboksie pojawi się opcja automatycznego grupowania wiadomości podobnego typu. Mowa na przykład o newsletterach czy – jak podaje samo Google – potwierdzenia dokonanych zakupów lub wyciągów z banku. Kryteria mogą być oczywiście różne.

Kolejną bardzo interesującą funkcją nowej usługi pocztowej będzie fakt, że maile będą „inteligentne”. Co to oznacza? Wiadomości uzupełniane mają być przez informacje pochodzące z internetu. Jeśli użytkownik dostanie potwierdzenie zamówienia biletu lotniczego, dołączone zostaną szczegóły na jego temat. A także adres do strony, na której trzeba dokonać odprawy. Podobnie będzie z przypomnieniami – jeśli ktoś zapisze sobie „przypominajkę” o rezerwacji stolika w restauracji, dostanie też mapkę z zaznaczoną lokalizacją miejscówki.

Inbox znajduje się na razie w fazie testów, w których można wziąć udział dopiero po otrzymaniu zaproszenia od innego testera. Do korzystania z usługi wymagane jest też zainstalowanie aplikacji mobilnej. Poniżej znajdziecie filmik prezentujący serwis:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Google,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 25 października 2014, 11:32   Rems

taki niby facebook :P

piątek, 24 października 2014, 11:54   Xsardas333

Czyli kolejna, jeszcze większa porcja inwigilacji - nie skorzystam.
@Nir Ale gmail cię bardzo dogłębnie śledzi. Możesz sobie nawet zobaczyć każdą stronę jaką kiedykolwiek przeglądałeś jeśli tylko byłeś w tym momencie zalogowany na gejmail ;)

piątek, 24 października 2014, 10:36   Nir

Nie konkurencja samym sobie, tylko kontrowersyjny projekt którego nie chcą wiązać z Gmailem. Jak ktoś nie chce żeby maszyna czytała jego maile i go śledziła to nadal korzysta z Gmaila i nie ma problemu. Ot cała filozofia nowej marki.

czwartek, 23 października 2014, 22:55   DDragon

trochę mnie przeraża fakt ten "inteligentny" dodatek do poczty, fakt faktem moje maile i tak są "czytane" przez automat ale teraz to będzie jawnie za moim pozwoleniem? bo inaczej jakim sposobem bez przeczytania maila będzie ten "inteligent" wiedział co jest w mailu?

czwartek, 23 października 2014, 21:05   Qoureno

a ja od dwóch lat korzystam z Outlooka (aplikacja w wersji 365 + konto) pod który &039;&039;podpiąłem&039;&039; moje stareńkie konto Gmail (oraz &039;couple of others... ) i jestem zachwycony XD nie przewiduję &039;&039;powrotu&039;&039; na Gmail. Znaczy: wciąż używam etc. ale nie jest już faworytem

czwartek, 23 października 2014, 20:43   Bigshark26

Wygląda to jakby to była poczta + notatnik + kalendarz + google (przynajmniej ja tak to widzę)
ale mogli by trochę jaśniej zaprezentować a nie takie ogólniki (american dream) ;/

czwartek, 23 października 2014, 20:20   kilop206

Chwila. Czy to oznacza, że robią konkurencję samą dla siebie? :D

czwartek, 23 października 2014, 20:17   lubro

video games

Podobne newsy

Google Play Pass dostępne w USA, w subskrypcji m.in. Stardew Valley i Terraria [WIDEO]

News
wtorek, 24 września 2019

google-play-pass-dostepne-w-usa-w-subskrypcji-min-stardew-valley-i-terraria-wideo Ciężko nie odnieść wrażenia że przepustka nie aspiruje na razie do usługi premium, zawierającej jedynie najlepsze produkcje oraz obejmującej grającego iście kuratorską opieką.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z